Автомобільний wifi роутер

З розвитком телекомунікаційних технологій доступ в мережу «Інтернет» став буденною справою. Ми використовуємо інтернет вдома, на роботі, в дорозі і на відпочинку. Ми дізнаємося з інтернету прогноз погоди, свіжі новини, інформацію про пробки на дорозі, а також багато багато іншого. Але якщо вдома і на роботі ми використовуємо провідний інтернет або wi-fi з’єднання, то з підключенням в транспорті все трохи інакше.

Так наприклад використання мобільного інтернету через телефон або планшет не завжди ефективно, а часом просто не та зовсім можливо по ряду причин, пов’язаних як з можливостями вашого пристрою, так і з послугами наданими вашим оператором зв’язку. А якщо вам доводиться проводити досить багато часу в авто, а також з вами дуже часто їздять пасажири, які так само залежать від інтернету то варто задуматися про оснащення вашого транспортного засобу автомобільним wifi роутером! Про останній я і розповім в даній статті.

Всі існуючі на даний момент автомобільні роутери працюють за одним принципом. А саме являють собою 3G / 4G / LTE роутери з можливість підключення живлення до мережі автомобіля. Відмінності між ним полягає лише в кількості використовуваних операторів і форм факторі.

портативний

Найпростішим і бюджетним варіантом буде використання у вашій машині роутера підключається до мережі живлення вашої машини через бортову розетку (гніздо прикурювача):

Такий варіант підійде для не часто особистого використання або використання в різних транспортних засобах так, наприклад, якщо вам доводиться часто пересідати з особистого авто на службову машину або в сім’ї у вас кілька машин, а wi-fi- роутер необхідний тільки вам. Але в той же час такий пристрій не бути досить ефективним на увазі використання одного модуля зв’язку, а відповідно і підключення до одного оператора.

Стаціонарний

Дещо дорожче, але в той же час набагато більш ефективним і ергономічним буде використання спеціального автомобільного wifi роутера. Який підключається до мережі живлення на пряму і встановлюється в будь-якому затишному куточку вашої машини і не доставляє незручності ні вам ні вашим пасажирам. Так само такі wifi роутери зазвичай мають кілька незалежних один від одного модулів зв’язку що в свою чергу дозволяє використовувати кілька сім-карт різних операторів, що в свою чергу значно покращує якість роздається wifi з’єднання.

Такий варіант прекрасно підійде для пасажирського транспорту або для сімейного міні-вена. Але і в особистому авто даний девайс буде вам вірним помічником якщо вам доводиться проводити в машині багато часу а інтернет так не обходимо.

Так само якості і швидкості доступу отримується по засобом даного автомобільного wi-fi роутера буде досить для прослуховування інтернет радіостанцій і навіть перегляду відео онлайн. Що саме говорить за себе на користь використання даного варіанту якщо підключення до інтернету для вас необхідно постійно і на стабільно високій швидкості.

Смартфон як роутер

Так само слід згадати про можливості використання смартфона для роздачі wi-fi в вашому авто. Багато сучасні смартфони можуть створювати точку доступу wifi і тим самим можуть виконувати функцію роутера, але таке рішення пов’язане з багатьма незручностями так наприклад швидкий розряд батареї смартфон або не вибір роздавати wifi під час розмови що в свою чергу не припустимо при використанні в громадському транспорті та мало зручно для використання інтернету як вами, так і вашими пасажирами.

Таким чином можна зробити висновок що для сучасної людини використовувати автомобільний роутер не є розкішшю або примхою. Використання wifi нашого автомобіля, в найближчі роки стане повсюдним, так як вже зараз багато виробників оснащують свої машини подібними пристроями. Правда зустрічається ця опція на даний момент лише в авто преміум сегменту і в громадському транспорті комерційного використання. Але зупинка такого обладнання самостійно або в автосервісі не становить ні чого складного, а відповідно доступна будь-кому.

Ссылка на основную публикацию