Автозавантаження в Windows 10 де знаходиться і як додати в неї програми?

У нашій сьогоднішній статті, ви дізнаєтеся де знайти папку автоматично запускаються і познайомитеся з декількома способами додавання програми в автозавантаження Windows 10.

У нашій сьогоднішній статті, ви дізнаєтеся де знайти папку автоматично запускаються і познайомитеся з декількома способами додавання програми в автозавантаження Windows 10. Автозапуск вдає із себе набір програмних продуктів, служб і драйверів, які автоматично запускаються разом зі стартом операційної системи і працюють у фоновому режимі . Деякі додатки є вбудованими компонентами Віндовс, інші будуть з’являтися після їх установки на комп’ютер.

Зверніть увагу, що зупинка непотрібних автоматично запускаються програм, що засмічують оперативну пам’ять, процесор і жорсткий диск, дозволить підвищити продуктивність ПК або ноутбука і позбутися від зайвих «гальм» вашої ОС. Які саме об’єкти зупиняти або додавати (крім необхідних штатних), вирішувати вам, виходячи з власних потреб.

Де знаходиться папка автозавантаження Windows 10 на вашому комп’ютері?

У «десятці» ви зможете знайти системну папку з автозапуском на локальному диску. Директорія є прихованою, ось її шлях: C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ Головне меню \ Programs \ Автозавантаження.

Решта програмне забезпечення, яке буде запускатися автоматично після завершення інсталяції, розташовується в профілі користувача по шляху: C: \ Користувачі \ ім’я користувача \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Головне меню \ Програми \ Автозавантаження. Між іншим, гранично простий спосіб видалення програми зі списку автозапуску – це самостійно видалити ярлик програми з даної директорії.

Ще один швидкий варіант потрапити в зазначену вище папку з ярликами, це відкрити меню Пуск і натиснути «Виконати» (або введіть Win + R). У командному рядку пропишіть команду shell: startup і натисніть Enter. Ви перебуваєте в директорії, що зберігає ярлики автоматично виконуваних додатків.

Автозавантаження в диспетчері завдань

Натискаємо правою кнопкою миші по панелі завдань, в контекстному меню знаходимо пункт «Диспетчер завдань» (або натискаємо клавіші Ctrl + Alt + Delete і вибираємо відповідний розділ). З’явиться вікно з активними процесами, перейдіть у вкладку «Автозавантаження». Тут користувач може переглядати інформацію про назву утиліти і її видавця. Присутні корисні відомості про вплив на швидкість запуску комп’ютера.

Якщо вибрати необхідну програму і клацнути по ній правою клавішею мишки, відкриється невелике віконце, в якому знаходиться кілька опцій: відкрити папку з файлами, пошук в інтернеті, властивості, а також включити або відключити автозапуск програми. Саме тут можна управляти наявними параметрами на свій розсуд. Не забувайте, що у вас є можливість завжди повернутися в це меню і змінити задані раніше конфігурації.

Як додати програму в автозапуск за допомогою планувальника завдань?

 1. У нижній лівій частині панелі завдань, біля кнопки Пуск, натисніть на значок пошуку (як показано на скріншоті) і у відповідному рядку починайте вводити: планувальник завдань;
 2. Запускаємо класичне додаток. Якщо клікнути по вкладці «бібліотека планувальника завдань», з’явиться список програм і служб, які запускаються при старті операційної системи Windows 10, їх можна включати, відключати і навіть видаляти;
 3. У вікні планувальника переходимо у вкладку «Дії» (знаходиться в правій частині вікна);
 4. Нас цікавить розділ «Створити завдання» або «Створити просту задачу …» (рекомендуємо використовувати найсвіжіший);
 5. У майстра створення завдань введіть ім’я потрібної програми;
 6. Відкрийте вкладку «Тригер завдання» виберіть пункт «При включенні комп’ютера» і натисніть ОК;
 7. Наступний крок – це вибір дії для завдання: «Запуск програми», потім вкажіть шлях до вашого додатком;
 8. Залишається натиснути кнопку «Готово» в пункті «Завершення»;
 9. Вітаємо, завдання створена, тепер зазначені програми запускаються автоматично при старті ОС.

Використовуємо редактор реєстру Windows ОС для додавання додатків в автозавантаження

 1. Тиснемо комбінацію клавіш Win + R, у вікні вводимо команду regedit і натискаємо кнопку ОК;
 2. Відкриваємо одну з гілок реєстру Windows 10 (для поточного користувача або для всіх користувачів) за наступним шляхом: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run або HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run. Зверніть увагу, що тут можна видалити непотрібні програми;
 3. У порожньому місці редактора натискаємо правою клавішею миші і вибираємо «Створити – Строковий параметр»;
 4. Називаєте параметр будь-яким ім’ям, тиснете по ньому правою кнопкою миші і вибираєте «Змінити …». 
 5. В поле «Значення» вкажіть шлях для виконуваного файлу програми та натисніть Enter;
 6. Тепер ви навчилися додавати програми в автозавантаження за допомогою редактора реєстру.

Програма Advanced SystemCare

Софт вдає із себе потужний набір інструментів для підвищення продуктивності ПК або лептопа, а також оптимізації OS. Підтримує будь-які версії Windows 10, 8, Windows 7, Vista і XP. Відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом російською мовою і зручним покроковим майстром для новачків. Щоб знайти автозапуск додатків в даній утиліті, виконайте наступні дії:

 1. Відкриваємо Advanced SystemCare;
 2. Переходимо в розділ «Інструменти», вибираємо «Менеджер по запуску» (IOBit StartUp Manager);
 3. У вкладці «Елементи запуску» можна включати, відключати і видаляти існуючі об’єкти, що стартують при запуску Windows (рядок «Статус і експлуатація»);
 4. Звертайте увагу на рядок «Рекомендується», в ній можна побачити, які програми є обов’язковими, а які ні;
 5. Крім перерахованого вище, є вкладки з запуском різних служб, соціальних мереж і облікових записів від них, браузерів Google Chrome, Mozilla Firefox, Interner Explorer, Microsoft Edge, Opera і так далі. Ви зможете подивитися наскільки високий вплив того чи іншого об’єкта на швидкість завантаження Windows і, в разі чого, зупинити його;
 6. Остання вкладка «Призначені завдання» дозволяє переглядати і відключати елементи, додані в автозавантаження поточного сеансу, а також заплановані на наступний увімкнути функцію дзвінків.

Офіційна утиліта CCleaner

Програмний продукт спочатку позиціонувався як засіб для чищення реєстру, в ході декількох оновлень, обзавівся безліччю додаткових корисних функцій. Одна з таких – це управління автозапуском Windows будь-якої редакції. Докладна інструкція:

 1. Відкрийте утиліту і перейдіть у вкладку «Сервіс», що містить розділ «Автозавантаження»;
 2. Пункт «Windows» включає в себе дані про автозапуску програм в Windows 10;
 3. Виділіть позицію об’єкта за допомогою правого кліка миші;
 4. Ви зможете зупинити, запустити або видалити необхідний елемент. Крім того, є можливість збереження звітів в роботі певного софта або служби. Ще можна відкрити папку, яка містить виконуваний файл.

Ручна настройка автоматичного запуску програм

Будь-який користувач може видалити або додати програму в автозавантаження Windows 10 вручну. Відкрийте папку, що містить ярлики програм, автоматично стартують при кожному запуску OS (де знаходиться автозавантаження, ми розповідали в першому пункті нашої статті). Просто скопіюємо потрібну програму і помістимо його ярлик в дану директорію. Перезавантажте ПК або ноутбук, при наступному вході в систему необхідний об’єкт запуститься разом з іншими компонентами.

Ссылка на основную публикацию