AWOTIKARTI RU – ВІДГУКИ і що потрібно знати, перед тим як зайти на сайт! (Вся правда і розбір & quot; А ВОТ И КАРТИ & quot;)

А раптом AWOTIKARTI норм?

Нижче буде розміщено відео, де згадується що відомий вододіл з ніком AMWEY921WOT розміщує рекламу у себе в відео роликах про сайт AWOTIKARTI. RU, залучаючи до нього свою майже двох мільйонну аудиторію передплатників. У цьому ж відео, є посилання на якогось Chertas [WG], який є бійцем клану WG (команди розробників), і йому пощастило виграти WZ-112, дістати його в ангар і навіть відкатати 1 бій.

В цілому, піар-компанія виглядає цілком правдоподібно, але дещо неприродно. Даний портал сильно нагадує до болю знайомі багатьом WOTSHOP і WOTKIT, при чому не тільки інтерфейсом, але і функціональністю. Створюється враження, що творці даного порталу не стали морочитися, а просто пішли второваною раніше доріжкою, розраховуючи оживити інші затихлі ресурси.

Коротка теорія обману

Потрібно зазначивши, що забивши в пошуковик запит AWOTIKARTI відгуки, ви взагалі не знайдете інформації про даному сайті. Максимум, це буде посилання на недавно створену групу в ВК – AWOTiKARTi | WORLD OF TANKS, де поки немає передплатників. Цей незначний нюанс вже повинен насторожити потенційного користувача. Зазвичай щасливчиків, які виграють на подібних порталах піарять по повній програмі, привертаючи увагу широкої аудиторії.

Найцікавіше розкриваються власники даної групи, в відео опублікованому два дні тому (фотографія праворуч) і від сьогоднішнього числа (фотографія ліворуч), змінився адміністратор, причому відразу після виходу відео на Youtube. але Вова Кондратенко нікуди не пропав.

Другий момент, який викликає підозру: повна відсутність корисної навігації на сайті. Зокрема, тут відсутні віртуальні клавіші допомоги і зв’язку зі службою технічної підтримки. Відповідно зіткнувшись з будь-якою проблемою, розраховувати буде не на кого. До речі, пред’явити претензії буде також нікому: інформація про власника відсутній.

Функціональність сильно нагадує вищезгаданий WOTSHOP і йому подібні сервіси. Тут теж падають монетки (копійчаного номіналу), наводяться ники недавніх переможців. Однак власники зробили висновок з попередніх помилок, тому скопіювати нікнейм і пробити інформацію про переможця на офіційному сайті Варгеймінга ви не зможете. Тільки ручне введення.

Поговоримо про суму виграшу. Одна гра обходиться в 99 гривень, але можна придбати підказку (+100 грівников) і прибрати з розкладу мінімальний приз. Задумка, безумовно, цікава, але абсолютно марна. Сайт буде очікувано віддавати максимально можливий мінімум, тому шанси повернути вкладені в гру кошти практично дорівнюють нулю. Ймовірність отримати в ангар одиницю преміумного техніки просто перетворюється в ніщо.

Відгук про AWOTIKARTI

НЕ ПОЛЬЗУЙТЕСЬ рулетка, а просто придбайте ігрове майно !!!!

Якщо спиратися на наше неупереджене і тільки чесне конструктивне думку по суті, AWOTIKARTI. RU відгуки про який відсутні – це черговий сайт рулетка, для вимагання грошей або просто розлучення. Тому мета творців і власників порталу постаратися виманити побільше грошей у довірливих відвідувачів. Нагадуємо, що якщо ви плануєте поповнити ангар преміум технікою, купити преміум аккаунт або просто трохи Годлі, не потрібно розраховувати на всіляку халяву, досить просто зробити потрібну покупку в ігровому магазині.

Ссылка на основную публикацию