Bad pool header Windows 7 і 10: виправити помилку 0x00000019

Синій екран смерті зустрічається користувачам Windows не так уже й рідко. Коди помилок, з якими ми стикаємося, можуть бути самими різними. Але всі вони сигналізують про неполадки операційної системи. Одна з них – Bad pool header. Давайте розберемося, що це за проблема і як її можна виправити.

причини появи

Bad pool header пов’язана з помилкою пулу при виділенні пам’яті – фізичної або віртуальної. Вона сигналізує про те, що поставлене вами ПО або устаткування вимагає ресурсів більше, ніж здатна виділити Windows.

Найчастішими джерелами є:

 1. Недостатній обсяг вінчестера, в тому числі і наявність безлічі пошкоджень.
 2. Брак оперативної пам’яті внаслідок її малого обсягу спочатку або пошкоджень плашок.
 3. Проблеми з обладнанням. Воно або просто не функціонує з вашим ПК, або драйвера поставлені неправильно.
 4. Віруси.
 5. Непорядок в системних файлах або в реєстрі.
 6. Неправильно виконане оновлення. Деякі антивірусні програми можуть заблокувати процес оновлення в самий його розпал. У цьому випадку Windows буде працювати некоректно.

Як виправити Bad pool header

Якщо у вас спостерігається брак пам’яті через малого обсягу ПЗУ або ОЗУ – тут ми допомогти не зможемо. Вам треба провести апгрейд свого комп’ютера. А ось пошкодження спробувати виправити можна. Для оперативної пам’яті використовуйте програму Memtest86.

Memtest86

Якщо з оперативною пам’яттю все гаразд, проскануйте диск на помилки. У разі, коли комп’ютер вантажиться, викличте командний рядок від імені адміністратора через «Виконати» (WIN + R). Якщо ж ПК зависає, вам доведеться зайти в безпечному режимі (в 7 версії) або при завантаженні (якщо це 10-ка) викликати її. Давайте розглянемо обидва варіанти.

Bad pool header Windows 7 – як виправити?

До версії 8 вхід в режим безпеки Windows здійснювався дуже просто. При перезавантаженні натискайте F8 і далі вибирайте в меню «Безпечний режим з підтримкою командного рядка». Далі відбудеться звичайна завантаження ПК, і в системі ви зможете викликати командний рядок. Натисніть WIN_R і введіть cmd. Закрийте ВСЕ файли і папки. Повинно залишитися тільки чорне вікно як на скріншоті. Введіть команду chkdsk / f / r. Вона дозволить перевірити весь жорсткий диск на наявність помилок (ключ / f) і до того ж ще і сканує системні файли (ключ / r). Якщо диск все ж чимось зайнятий, то ви побачите наступне повідомлення: Погодьтеся (натисніть Y) і перезавантажте ПК. Відразу ж при його завантаженні почнеться сканування. Хочемо попередити, що процес це довгий, так що запасіться терпінням.

Помилка Bad pool header – як виправити в Windows 10?

Проблема Bad pool header 0x00000019 при завантаженні Windows 7 вирішується просто. А ось в 10-ке вхід в безпечний режим ускладнили. Зараз для цього потрібно інсталяційний диск або накопичувач з відновленням системи. Взагалі, він створюється заздалегідь. Якщо ви не обзавелися таким, створіть його на іншому комп’ютері. Вам навіть не знадобиться шукати ПК з Windows 10. Цей інструмент є і в 7-й версії.

Після того, як ви обзавелися за потрібне накопичувачем, завантажуйте комп’ютер. Як тільки з’явиться чорний екран, входите в БІОС (F2 або DEL – зазвичай написано внизу). Для ноутбуків варіанти можуть бути різні. Наприклад, Леново має окрему кнопку. У Біосе вам необхідний розділ завантаження – BOOT. У ньому змініть завантажувального пристрій, збережіть і вийдіть. Наприклад, флешка. Наступний вхід в систему буде здійснюватися вже з флеш-пристрої. Ви побачите інсталяційний екран Windows. Натискайте внизу «Відновлення системи». Далі послідовно вибирайте:

 1. Пошук і усунення несправностей.
 2. Додаткові параметри
 3. Командний рядок
 4. І далі зробіть все ті ж дії, що були описані раніше для виправлення помилки Bad pool header за допомогою команди chkdsk.

Вхід в безпечний режим в Windows 10

Для всіх інших варіантів виправлення синього екрану смерті Bad pool header вам знадобиться на цьому етапі вибрати не командний рядок, а «Параметри завантаження». Це дозволить зайти в систему в безпечному режимі, щоб почати подальшу боротьбу Bad pool header. Натисніть кнопку «Перезавантажити». І виберіть шостий варіант (F6). Тепер почнеться завантаження ОС.

Код помилки bsod bad pool header – качаємо поновлення

Як вже говорили раніше, збій при установці оновлень може викликати таку проблему. Після того, як вам вдалося завантажитися, зайдіть в параметри. Виберіть оновлення і безпеку. І перевірте наявність. Після установки перезавантажити. Якщо проблема була в цьому, bad pool header пропаде і не буде вас турбувати.

Stop 0x00000019 bad pool header Windows 7 або 10 – віруси

Після входу в безпечний режим в будь-якої версії, поновіть антивірусні бази і перевірте свій ПК. Вам потрібна глибока перевірка. Наприклад, в Avira це робиться в такий спосіб:

 1. Знайдіть в треї значок і натисніть на нього.
 2. Далі натисніть «Сканувати». Ваша система буде вилікувана від вірусів, якщо такі були.

Виправляємо bad pool header відкотом системи

Останній варіант – відкат системи до точки відновлення. Він допоможе, якщо ви встановили ПО або устаткування, яке викликало конфлікт. Треба повернутися назад, до моменту інсталяції. Тут можливі два варіанти для Windows 10:

 1. Зайти в безпечному режимі і пройти наступними етапами: Пуск – Параметри – Відновлення – Запуск відновлення системи.
 2. При завантаженні з інсталяційного диска на етапі «Додаткові параметри» (Після вибору діагностики) вибрати «Відновлення системи».

В обох випадках ви потрапите в майстер відновлення. Тут виконуйте наступні дії:

 1. Натисніть «Далі»
 2. Виберіть точку відновлення.
 3. Якщо вам важко, перевірте яке ПЗ буде порушено і зіставте цю інформацію з тим, що було змінено останнім до появи помилки.
 4. Якщо дані збігаються з вашим аналізом, натисніть «Закрити» і поверніться у вікно восстановленія.Напрімер, на скрині видно, що основні зміни стосувалися драйвера відеокарти NVidia. Після їх поновлення та стала з’являтися помилка bad pool header.
 5. Клікайте «Далі».
 6. Готово.

Після відновлення всі зміни будуть видалені, і система повернеться в нормальний стан. Всі перераховані вище дії відносяться і до системи Windows 8. Вона дуже близька до 10-ке. Тільки «Параметри» доводиться шукати в меню «Пуск».

Ссылка на основную публикацию