Banners App додаток для заробітку на смартфоні, відгуки та реєстрація, а також як вивести кошти

За день чоловік вмикає свій телефон близько 100 разів, а 70% людей використовують свої мобільні для ознайомлення з продуктами до їх покупки. З цього можна зробити висновок, що ідеальна реклама знаходиться в наших телефонах. Для рекламодавців – це є справжньою знахідкою, тому що вони зможуть точно визначити свою цільову аудиторію з налагодження розташування і особистих даних. Banners App додаток win win для рекламодавців і тих хто хоче заробити на перегляді реклами.

Що таке EasyVisual?

EasyVisual – це рекламна мережа, у яких кількість користувачів до появи додатки налічувала близько 4 млн в 190 країнах. Компанія EasyVisual створила мобільний додаток Banners App, завдяки якому просування брендів тепер стає результативним і прибутковим. Тепер рекламодавці можуть знайти свого покупця серед мільйонів людей і донести йому потрібну інформацію, в той час, як цей користувач заробляє на перегляді тієї самої реклами. Обидві сторони залишаються в плюсі.

Banners App доступно для смартфонів на базі операційної системи Андроїд, скачати його можна в Google Play. У цьому додатку користувач вказує докладні дані про себе: стать, місто, мова, освіта, хобі, рівень зарплати і так далі. Таргетована реклама в свою чергу користується цією інформацією і становить саме ту пропозицію, яка найбільше підійде конкретній людині відповідно до його характеристиками.

При цьому користувачі цього додатка самі можуть встановити кількість показів реклами в день. А якщо реклама їх зацікавить, то вони зможуть перейти на сайт цієї організації через рекламний банер, в іншому випадку рекламу можна просто закрити.

Таким чином, у компаній і рекламодавців з’являється точна статистика і аналіз по їх продукції, а користувачам додатки Banners App надходять кошти на їх рахунок за перегляди.

Покрокова інструкція реєстрації в додатку Banners App:

  1. Першим кроком буде скачування програми в магазині Гугл Плей. Або скачавши його з офіційного сата перейшовши за цим посиланням https://bannersapp.com.
  2. Далі заходимо в додаток і натискаємо на кнопку реєстрація.
  3. Вводимо придуманий вами логін і пароль. Повторюємо введення пароля.
  4. Вводимо точну адресу своєї електронної пошти. Натискаємо зберегти.
  5. Потім вводимо дані про себе: прізвище, ім’я, дата народження.
  6. Далі ставимо галочку на угоду користувача. Натискаємо реєстрація.
  7. На пошту прийде лист з посиланням. Перейдіть за цим посиланням, щоб активувати ваш аккаунт.

Важливо! В поле Реферальний код вводимо промокод Enginer.

На цьому реєстрація в додатку Banners App завершена.

Як користуватися додатком Banners App?

Насамперед хочеться відзначити, що програма не вимагає ніяких грошових вкладень, воно саме вам платить за перегляди. Реклама буде з’являтися при розблокування телефону і повідомляти вас про те, що є непереглянутих банери.

У розділі панель керування ви зможете побачити скільки реклами вже переглянули.

У розділі Особиста інформація ви можете вказати свої дані: стать, статус, місцезнаходження, освіту, мови, інтереси, рівень зарплати, проф.направленіе. Чим більше і точніше інформації ви вкажете, тим більше рекламних банерів ви зможете побачити.

У розділі інтенсивність показу ви самі встановлюєте, яка кількість реклами ви хочете бачити.

У пункті структура показується кількість запрошених користувачів. За кожного запрошеного користувача, компанія вам також нараховує бонуси.

У наступному пункті можна побачити ваш дохід, він нараховується раз на місяць.

В інших розділах можна поміняти мову додатки, запросити своїх друзів або задати питання техподдержке.

Увага! У день можна переглянути лише 150 реклам.

Партнерська програма

Запрошуйте своїх друзів, щоб отримувати за це бонуси. Ви будете заробляти не тільки за перегляд своєї реклами, а й за те, що її переглядають ваші друзі і знайомі. Дохід складається з п’яти рівнів вашої партнерської структури. У додатку ви знайдете посилання, якій необхідно ділитися з друзями.

Виведення коштів в BannersApp

Виплата відбувається в криптовалюта FuturoCoin.

Вам потрібно всього кілька хвилин, щоб вивести свій заробіток за банери в FTO. Для цього Вам потрібно зареєструватися в FutureNet, реєструєте гаманець FuturoCoin wallet і туди виводите кровно зароблені!

Покрокова інструкція:

  1. Реєстрація на FutureNet https://pastmarket.fn.xyz
  2. Реєструєте FuturoCoin wallet для виведення коштів.
  3. Завантажте програму https://bannersapp.com або google play.

Ви авторизуйтесь в додатку до даних з облікового запису FutureNet.

Висновок і мій відгук

Ось таким нехитрим способом можна заробляти близько 5 доларів в тиждень. У додатку Banners App ви самі вибираєте яку рекламу хочете бачити і скільки разів, до того ж ще отримуєте за це реальні гроші.

Ссылка на основную публикацию