BestMaps – найкраще з Google Maps і Яндекс карт, супутникові карти


BestMaps – найкраще з Google Maps і Яндекс карт, супутникові карти

З використанням сучасних технологій світ досягає великих висот і дізнається все більше, ніж він знав раніше. Різні сервіси відкриваються в інтернеті і пропонують користувачеві найнезвичайніші можливості. У випадку з любителями картографічних даних і зйомок з космосу, то тут розробники сервісу bestmaps.ru постаралися дуже добре. З’єднав сервіс в собі краще від Google Maps – фото з супутника. Він запропонував користувачам можливість побачити в одному місці різні частини землі, фотографії яких були зроблені з супутника. Всі наявні фотографії взяті з Google Maps, що в черговий раз підтверджує факт достатнього впливу американської компанії на подальший розвиток даної інтернет-галузі.

Дизайн сайту цілком доступний, а вже на головній сторінці користувачеві надається можливість вибрати бажаний місто. Система сама автоматично повинна визначити місто користувача по IP, однак якщо цього зроблено не було, то варто звернутися до списку міст і пошукати свій. Наприклад, вибираючи місто Київ, відкривається карта міста, де можна вибрати картографічні рішення різних компаній. Тут представлені рішення компанії Google, Яндекс, 2ГІС та інших. Виходить так, що ресурс bestmaps.ru є місцем, де зібрані найкращі рішення, які стосуються до картографічних даних. Якщо буде потрібно карта з супутника, тобто можливість натиснути спеціальну кнопку, після чого завантажиться карта в заданому форматі.

Крім картографічних даних різних міст, сервіс пропонує можливість пошуку маршруту на літак. Ця кнопка знаходиться поруч з картами, після натискання на яку відкривається спеціальна область. Туди необхідно вписати місто відльоту і прильоту, а також дату. Після чого буде запропонований список можливих маршрутів та їх вартість. Потрібно сказати, що така можливість є лише доповненням і грає другорядну роль на сайті, рекламуючи, таким чином, сервіс з пошуку і підбору маршрутів на літак. Розробники зробили посередній, але якісний ресурс, на якому можна отримати всю необхідну інформацію по картографічних даних різних міст світу.

Ссылка на основную публикацию