Бетті Купер стала на бік Естель Макс, яка постраждала від нападок онлайн-хуліганів

У серіалу «Рівердейл», можливо, одна з найбільш пристрасних фанбаз в даний час, однак, схоже, що недавні дії деяких глядачів привернули неправильне увагу. Лілі Рейнхарт, яка грає Бетті Купер в «Рівердейл», вирушила в твіттер, щоб захистити свою колегу по знімальному майданчику Шеннон Персер, яка постраждала від онлайн-знущань з боку глядачів після подій недавнього епізоду серіалу. У своєму пості Рейнхарт назвала подібні нападки «прикрими» і заявила, що шанувальники, провідні себе таким чином, «не є її прихильниками». В епізоді «Внизу не гірше, ніж нагорі» ми побачили, що Джагхед Джонс все глибше проникає в таємницю «Грифонів і Горгула», що призводить до того, що він проводить чимало часу з Естель Макс, яку відіграє Персер. У якийсь момент Джагхед і Естель поцілувалися, про що Джагхед не сказав Бетті.

Кадр із серіалу «Рівердейл»

Adding to that. Shannon is my friend, and it is embarrassing that people felt the need to attack her personally for something that happened on a SHOW. Written by WRITERS. You are not a fan of mine if you treat my friend like this.

– Lili Reinhart (@lilireinhart)

У серії твітів, які в даний час вилучені, Персер звернулася в соцмережах до тих, хто над нею знущався, сказавши: «мене це не напружує, повірте мені. Я просто ставлю собі запитання про те, що будуть думати ці люди через десять років, коли вони побачать свій твіт і зрозуміють, що ображали і нападали на реальних людей за їх ролі, зіграні в шоу ».

«Рівердейл” не вперше переживає подібну онлайн-реакцію, а Ванесса Морган отримала аналогічне ставлення до себе за Тоні Топаз, імовірно, «руйнує» відносини Бетті і Джагхеда у другому сезоні.

«Тоді всі говорили:« О, ти заважаєш відносин Бетті і Джагхеда », я вже знала, що так як моя героїня насправді більше за дівчаток, це не буде тим, що зруйнує їхні стосунки», – сказала Морган. «По-перше, мені здається, що їх відносини зруйнував Чорний капюшон. Але Тоні не була брехливою з Джагхед, намагаючись заманити його в Зміїв, і не збиралася його для цього спокушати. Вони стають друзями, і у них був непростий день. Вони були пов’язані, і він сказав, що розлучився з Бетті, і ти знаєш, ми підлітки і переспали ».

Кадр із серіалу «Рівердейл»

«Я ніколи не сприймала погрози серйозно; це просто означає, що фанати настільки захоплені шоу, що вони буквально повірили, що я – це Тоні, і я руйную відносини Джагхеда і Бетті », – продовжила актриса. «Мабуть, це говорить про те, що я добре роблю свою роботу».

І в той час, як наступна серія буде більше зосереджена на минулому батьків головних героїв, серія «Велика втеча» натякає на те, що Джаг ще більше заглибитися в світ «Г і Г».

Ссылка на основную публикацию