Безкоштовна музика без авторських прав

Всемирная сеть – справжня комора файлів, в тому числі і аудіо. Однак далеко не всіма звуковими даними, і безкоштовна музика серед них, можна користуватися просто так. Багато з них представлені виключно для ознайомлювальних цілей, тому їх скачування і застосування у власних цілях іноді переслідується законом, зокрема, якщо на необхідні файли поширюється дія авторського права.

Безкоштовна музика або звуки, необхідні для збереження на індивідуальних носіях, редагування, використання в створенні відеоматеріалів, ігр та програмного забезпечення, тим не менш, є. Шукати її слід на ресурсах, не обтяжених жорсткими обмеженнями.

До таких відносяться сайти, які мають системою ліцензій Creative Commons – некомерційної компанії, що надає різні дозволи на подібну діяльність. Наприклад, найпопулярнішою і поширеною на сьогоднішній день є ліцензія CC Attribution-ShareAlike.

За такою, сайти і їх користувачі можуть займатися більш широким поширенням аудіо-файлів, їх застосуванням у власних цілях, причому цілком легально. Різні ліцензії CC, проте, знімають лише певні обмеження, але не всі повністю, тому перш ніж використовувати дані з того чи іншого ресурсу, слід ознайомитися з типом ліцензії, яким він має у своєму розпорядженні.
фонотека YouTube

Безкоштовна музика без авторських прав на YouTube, а також різноманіття звукових ефектів, стислі до максимально доступного бітрейта в форматі MP3 – 320kb / s – завантажити її і використовувати можна в фонотеці відомої всім блогерської мережі YouTube.

Тепер пару слів про інших музичних порталах, де з великою ймовірністю можна знайти потрібний трек без авторських прав.

Щоб отримати доступ до цього сервісу, слід створити свою власну обліковий запис Google. Далі натисніть на портрет вашого профілю і вибирайте із списку операцій «Творча студія-Створити-Фонотека». Вгорі відповідної сторінки позначаться вкладки безкоштовної музики і звукових ефектів. Користуйтеся ними, щоб переглянути список доступних композицій.

Щоб завантажити їх, клікніть по зображенню стрілочки, спрямованої вниз, – вона знаходиться біля кожної композиції. У цьому сервісі відображаються рейтинг і популярність файлів.

Sound Cloud

Цей сайт – один з найбільш популярних серед тих, хто бажає поділитися з іншими своєю музикою. Тут є кілька груп і акаунтів, які мають масою вільного контенту. Найбільш використовуваними для маються на увазі цілей є Crazy Language і СС.

Free Music Archive

Тут є доступ до пошуку музичних композицій за виконавцями і жанрами, творцям. Зручний цей сервіс тим, що у кожної композиції міститься невелика меню, що показує, як саме дозволено використовувати даний файл. Завантажити, однак, можна будь-яку пісню.

Jamendo

Даний ресурс має досить велику бібліотеку з об’ємом, що перевищує 400 000 різних файлів. На цьому сайті слід звертати увагу на інформацію під кожною композицією – не всі їх можна використовувати вільно.

Audionautix

Велика енциклопедія треків, кожен з яких доступний для вільного поширення, скачування, редагування і застосування в різних проектах.

Incompetech

Безкоштовна музика без авторських прав звідси може використовуватися тільки за тієї умови, що користувач, застосувавши її в особистих цілях, вкаже автора вихідної композиції, інакше повинен буде заплатити за пісню.

Musopen

Ресурс містить виключно класичні твори.

Отже, щоб не зіткнутися з незаконним використанням музики, досить відвідати один з вищевказаних ресурсів, користуватися якими можна абсолютно безкоштовно. Величезний вибір дозволить підібрати будь-який контент для відеоролика.

Ссылка на основную публикацию