Безкоштовна програма для створення календарів

Вільно розповсюджувана програма, створена в Німеччині, яка генерує календарі на будь-який рік, місяць, тиждень, а також щоденники. Російська версія. Дозволяє вставляти будь-які зображення, текстури, додавати і за бажанням змінювати дизайн шаблону. Святкові дати для національної версії. Зберігає результат для подальшого редагування, виводить на друк в растровому форматі. Ви можете також користуватися готовими календарними сітками на 2018 рік

TKexe Kalender 1.1.0.4
Автор: Torsten Krieg
Ціна: Free
Рус. мова: Є
Розмір, ОС: 40.56 МБ, XP / Vista / 7

Посилання на файл “Безкоштовна програма для створення календарів” 

Багато готових календарів можна скачати з цього сайту.

Новина додала Vellas.

Як зробити календар у програмі

 1. Завантажуємо і розпаковуємо архів. Встановлюємо і запускаємо TKexe Kalender. Полегшує роботу російськомовний інтерфейс і покрокове створення з подказкамі.
 2. Відразу після відкриття програми вам буде запропоновано створити новий файл, що ми і робимо, клікнувши по відповідній кнопці.
 3. Вибираємо вид календаря із запропонованих (щомісячний, дня народження, щорічний і ін).
 4. Вибирайте орієнтацію – книжкову (переважно вертикальний розмір) або альбомну (переважає горизонтальний розмір, або ширина), а також розміри календаря в см.
 5. Вибираємо рік календарної сітки. Я використовувала календарну сітку на 2012 рік
 6. Визначаємося з порядком розташування місяців. Це може бути chess – шаховий порядок, classik – класичний (місяці розташовані навколо фото) або pic background (на основному тлі).
 7. Тепер ви потрапляєте на сторінку редагування календаря, де ви зможете змінити його так як вам завгодно.
  • Ви, напевно, захочете створити календар на своєму тлі. Для цього виберіть фон з пам’яті комп’ютера, користуючись провідником. Другий спосіб вибору фону – через команди Елементи -> Малюнки. Тут завантажуємо фонове зображення і, за бажанням, можете застосувати ефекти.
  • Переміщайте вручну (за допомогою мишки) елементи календаря.
  • Видозмінюємо прямокутники-підкладки під місяцями через команди Елементи -> Прямокутники.
  • Додати свій напис ви можете через команди Елементи -> Текстові поля.
  • Додати в календар свята, змінити мову можна через вкладку параметри.
  • Для того, щоб ваші місяці розташувати рівно, вам знадобляться орієнтири або керівництва, які ви знайдете у вкладці вид.
  • І останнє – ви можете знову змінити орієнтацію вашого документа і його розміри (Параметри -> Розмір календарної сітки).

Ви і самі швидко освоїте можливості TKexe Kalender, потрібно лише трохи в ній попрацювати, щоб засвоїти техніку роботи. Допоможе розібратися з тонкощами наш відеоурок “Як створити календар”. Тепер вам не доведеться завантажувати на кожен рік новий календар, так як ви навчитеся створювати його самі унікальні, цікаві, що містять фото з відпочинку, рідних місць або вашої родини або дитини. Ваша робота зможе стати також відмінним подарунком для друзів, колег і близьких.

Ссылка на основную публикацию