Безкоштовна програма для створення логотипу

Jeta logo designer – проста зручна програма для створення логотипів, і головне – абсолютно безкоштовна.

Завантажити Jeta logo designer з офіційного сайту. Розмір архіву 6,65 Mb.

Ви можете зробити логотип онлайн тут.

Для того, щоб створити логотип, спочатку потрібно завантажити zip-архів c програмою, розпакувати архів і встановити програму. Процес установки – стандартний.

Після запуску програми ви побачите безкоштовні шаблони логотипів (Free templates):

Ви можете вибрати один з них, і створити на його основі логотип, але ви можете відмовитися від шаблону. У вас є два варіанти

 1. вибрати готовий проект – Load Save Project (Цей спосіб підходить вам в тому випадку, якщо ви створювали логотип в цій програмі раніше і зберегли проміжний варіант в форматі Jeta.
 2. створити новий порожній документ – New Blank Project. Далі я буду описувати кроки, які вам потрібно виконати в програмі, щоб намалювати логотип з нуля.

Отже, ви створили новий проект (документ).

  1. Перед вами відразу з’являється вікно з розмірами і загальними відомостями про документ: Поставте галочку навпроти чекбокса (квадратика) Fixed Canvas для того, щоб вказати ширину (widht) і висоту (height) майбутнього логотипу в пікселях (ви можете змінити цю одиницю виміру на дюйми або сантиметри). Виберіть дозвіл, за замовчуванням коштує 72 dpi. Якщо ваша мета – розробка «легкого” (за розміром) логотипу, і вам потрібен, щоб ваш логотип не навантажує сайт, то залиште дозвіл 72 dpi. Якщо ж вам важлива якість, то виберіть дозвіл 150 чи навіть 300 dpi. Параметр background допоможе вибрати фон для вашого логотипу. Варіанти тла:
   • Solid Color – суцільний колір
   • Transparent – прозорий
   • White – білий,
   • Black-чорний.
  2. Тепер, коли новий документ створений, зверніть увагу на вікна зліва – Бібліотека фігур (Object Library) і праворуч – стилі (Styles). У програмі більше 200 готових стилів і більше 300 векторних об’єктів. Подивіться на схему нижче, і багато вам стане ясним.
  3. Натисніть на векторний елемент з галереї, і він тут же виявиться на вашому “чистому аркуші”. Переміщайте його за допомогою мишки. Якщо вам потрібно видалити фігуру, то клікніть правою кнопкою миші, і виберіть пункт Remove.
  4. Вибираємо стиль для нашого об’єкта. Для цього звернемося до бібліотеки стилів справа.

   Якщо у вас немає бажання створювати логотип самостійно, то ви можете замовити логотип на сайті WebEvolution.ru. Дізнайтеся також як намалювати простий логотип в фотошопі

 • Ви можете створити свій власний стиль, і не звертатися до готовими зразками. Для цього клікніть по фігурі на документі, клік правою кнопкою мші – вибираємо пункт “Edit Style” (редагувати стиль). З’явиться меню:
  • Styles – вибираємо тип стилю (General – загальний вигляд, Shape Fill – заливка фігури, drop shadow – тінь, outer glow – зовнішнє світіння, inner shadow – внутрішня тінь, inner glow – внутрішнє світіння, emboss – тиснення, stroke – обведення, gloss – глянець, reflection – відображення.
  • Після вибору стилю, ставимо галочку в чекбоксі для активації стилю,
  • міняємо настройки на свій розсуд.
 • Додавання тексту на логотип. Клацаємо мишкою по вільному полю документа, щоб пропало виділення. Тепер клік правою кнопкою миші -> вибираємо “New Text”. Пишемо напис, вибираємо шрифт. Зверніть увагу, що не всі шрифти підтримують кирилицю. Ви можете також деформувати текст за допомогою warp.
 • Вибираємо стиль для тексту або створюємо власний також, як і з фігурами.
 • Зберігаємо логотип. File -> Save Image As … Погоджуємося з умовами використання безкоштовної версії програми (некомерційне використання і публікація логотипів в інтернеті з посиланням на сайт програми) і зберігаємо логотип в PNG, JPEG, GIF або BMP.

Це був огляд безкоштовної програми по створенню логотипів.
Подивіться видеоурок роботи в програмі

Ссылка на основную публикацию