Безкоштовна програма для видалення не видаляються файлів

Через певну кількість часу, абсолютно будь-який комп’ютер або ноутбук накопичує на своєму вінчестері гігабайти не потрібних файлів, програм і додатків. Про те, як видалити програму стандартним методом, Ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням. Однак, варто сказати, що не всі програми видаляються відразу. Для того, щоб видалити такі елементи, вам знадобиться програма для видалення не видаляються файлів. З безкоштовних російських варіантів, хочеться порадити програму «Revo Uninstaler», про що ви зараз дізнаєтеся.
Для того, щоб встановити цю утиліту, вам потрібно її скачати з сайту розробника по або знайти на просторах інтернету. Після завантаження та установки запустіть програму. Відразу ж з’явиться вікно, в якому ви зможете спостерігати всі додатки, які були встановлені на вашому комп’ютері за весь час. Далі вибираємо потрібний елемент, а вірніше не потрібний і натискаємо кнопку «Видалити».

Для повної наочності, ми все показали на зображенні.

Тільки не слід радіти, адже просте видалення одним кліком можливо і без цієї програми. Вся проблема полягає в тому, що після простого видалення будь-якої програми або файлу, на жорсткому диску залишається багато не потрібного мотлоху. Ось саме це сміття і ускладнює стабільну роботу вашої операційної системи. У слідстві чого відбуваються всякі лаги, гальма і так далі. Для того, щоб цього не відбувалося і існують різноманітні утиліти, на подобі описуваної програми.

На самому початку операції, програма для видалення не видаляються файлів виробляє поверхневе видалення файлу з жорсткого диска. Але нас цікавить тотальне знищення. Для чого ми повинні знайти всі хвости і видалити їх. Для цього, натискаємо далі, як зображено на малюнку вище.

В результаті даної дії, програма для видалення не видаляються файлів зробить пошук по всьому реєстру і на ваш розсуд з’явиться список всіх шляхів. Далі встановлюєте галочки на проти потрібного елемента і клікаєте «Видалити». Все, що не віддалялося раніше стандартними способами, тепер зникло повністю.

Для правильного і конкретного видалення непотрібних елементів вибирайте третій спосіб видалення. Він найякісніший і рекомендований самим розробником. У тому випадку, коли ви самі або програма видалення не видаляються файлівсправили видалення важливого файлу, вам не слід панікувати, адже утиліта створює точку відновлення, яка дозволяє повернути все на колишнє місце.

Якщо ви керуєтеся думкою автора даного сайту, то хочу вас запевнити, що програма легка у використанні і інтуїтивно зрозуміла. На додаток до всього, вона російською мовою і важить всього лише 2.5 мегабайта, що не займе багато місця на вашому диску. У тому випадку, якщо ви знаєте будь-які інші утиліти даної спрямованості і тим більше користувалися ними, то пишіть в коментарях і ми разом обговоримо і доповнимо цей пост.

Ссылка на основную публикацию