Безкоштовна реклама в Інтернеті – Техніка та інтернет

Інтернет це та сфера, де скупчується колосальна кількість людей. І, якщо ви вирішили щось просувати або продати, то всесвітня павутина це найкраще місце.

У сьогоднішньому випуску я розповім вам про те, як дати безкоштовно рекламу в інтернеті. Але, спершу необхідно дізнатися, для чого вам потрібна безкоштовна реклама?

  1. Мені, наприклад, як власнику інформаційного веб-сайту, реклама потрібна для залучення нової аудиторії. Хочу велику відвідуваність, але гроші за це платити немає бажання.
  2. Кому-то, конче, потрібно продати квартиру, холодильник, автомобіль.
  3. Ви вирішили знайти клієнтів в інтернеті, але, знову ж таки, немає грошових ресурсів для піару.

В цілому, думаю, всі зрозуміли, що безкоштовна реклама в інтернеті, як вишенька на торті. Її мало, але це найсмачніше.

Отже, зустрічайте сервіси для розміщення оголошень, які підійдуть звичайним людям, які не блогерам, які не вебмастерам.

Сайти для продажу товарів і послуг

Авито

Інтернет-ресурс, на якому можна розмістити оголошення про продаж товару або послуги. За своєю популярністю займає друге місце в світі і перше в Україні серед безкоштовних сервісів оголошень. Продавати можна, як нові, так і б / у товари. Крім послуг і речей, у вас є можливість знайти тут роботу по собі, так як вакансій дуже багато і по самих різних напрямах. На Авито продали свої будинки / квартири / машини колосальне число людей. У вас теж вийде!

Юла

Молода дошка безкоштовних приватних оголошень. Одяг, нерухомість, техніка, авто і мото, фото- і відеокамери за зниженими цінами. З огляду на незаспамленності сайту, переглядів на оголошеннях може бути багато, з конкуренцією ще можна жити.

Авто ру

Найбільший і старий сайт про автомобілі на просторах російськомовного інтернету. Auto.ru це той веб-ресурс, який входить в список 30-ти найбільш відвідуваних сайтів РФ. З 2014 року власником майданчика є компанія «Яндекс».

У вас є можливість переглядати велику базу оголошень про продаж нових і старих авто. Також можна розмістити своє оголошення абсолютно безкоштовно. Загалом, якщо хочете продати або купити автомобіль, то вам сюди.

Безкоштовна реклама в інтернеті для збільшення відвідуваності на сайті

Думаю, що власникам власних інтернет-сайтів, трафік потрібен, як повітря. Так ось, давайте знайдемо ті деякі куточки мережі Інтернет, де ссилочку на ваш ресурс буде безкоштовною і ефективною.

Соціальні мережі

Є багато соціальних мереж, про деякі з них я зараз вам і розповім.

Власна група Вконтакте

Не пам’ятаю, в який раз я говорю про групу вконтакте, як про додаткове трафіку для сайту, але в темі обговорюваного питання про вк не згадати не можна.

Ну, що ж, створіть паблік в вк і розкрутіть групу. Спільнота має посилатися на просувний сайт, в постах, в обговореннях, в профілі і т.д. Постійна відсилання, активна аудиторія, регулярне розміщення нових записів. Тільки так і не інакше! При правильному підході аудиторія в вк буде переходити на ваш веб-сайт і ці самі відвідувачі далеко не пустушки.

Інстаграм

З інстаграмом та ж пісня. Ось статті для розкрутки аккаунта в інст:

  • Як стати популярним в інстаграме
  • Сервіс розкрутки інстаграма

Фейсбук

Це більшою мірою, соціальна мережа для іноземців, але і російськомовному сайту можна набрати аудиторію на фейсбуці.

Створіть групу, набирайте друзів, бажано російськомовних і постійно публікуйте анонси статей і інші цікаві записи.

Інформаційний Канал Subscribe.Ru

Відмінний сервіс розсилки, на якому можна розміщувати анонси в тематичних групах. 

Хочу поставити цей майданчик на першу сходинку серед сторонніх сервісів по накрутці легкого трафіку в Рунеті.

Дивіться, ви просто знаходите групу і анонсуєте там свою статтю, нову або стару неважливо! Після чого люди читають цю статтю і переходять до вас на сайт.

Крім трафіку, ви отримуєте анкорний жирну посилання, яку вставляєте самостійно. Як підсумок, збільшується контрольний вагу сторінки, а це великий плюс для просування в пошукових системах і відвідуваність закономірно зростає. Як підбирати запити для виходу в топ, читайте у випуску:

  • Статистика запитів, конкурентність, відвідуваність …

Важливо знайти хороші групи для анонсів. Кількість учасників має бути багатотисячним, але це не визначальний фактор. Зверніть увагу на інші анонси, скільки у них переглядів? На крутих майданчиках, з цікавими випусками я отримував по 600-800 переглядів за кілька днів (переглядів анонса), а переходів було до 100. Але таке буває, коли реально цікавий пост і група популярна.

Коментування інших сайтів (блогерів)

Раніше у мене був власний блог і чимала частина аудиторії складали інші блогери, які не ютубери, а блогери з власними сайтами.

Так ось, коментуючи їх, і, беручи активну участь в житті інших веб-ресурсів, ви забезпечуєте собі деяку відвідуваність. Може бути, навіть і постійну.

Раджу залишати провокаційні відгуки про що-небудь, коментарі, які змусять інших подумати про те, хто ви і навіщо це написали, які змусять з вами подискутувати. Головне не стискаючи палицю.

Буде грамотно писати коменти на популярних сайтах, де аудиторія активна.

Створіть акаунт на YouTube

Думаю, якщо вам потрібна аудиторія, то відеоблог це те, що потрібно. Можна одночасно вести і розкручувати сайт, розвивати групу вконтакте і заливати відео на ютуб.

Важливо визначитися, відео якого напряму ви будете розміщувати: інструкції по тій чи іншій темі, або, може бути, влоги, розважальний контент Над цим треба серйозно задуматися, але не затягуйте.

  • Як видалити відео з Ютуб, своє і чуже
  • Як розкрутити канал на YouTube
  • Як завантажити відео на ютуб

Відвідуйте тематичні форуми

Дуже здорово розміщувати посилання на свій сайт, відповідаючи на деякі питання на форумах. Якщо це робити з частою періодичністю, то ефект буде колосальним.

Головне не ставити посилання, які не допускаються на форумі. Також намагайтеся проявляти активність на таких майданчиках, щоб заслужити довіру.

Статті на чужих сайтах

Деякі сайти за просто так дозволяють розміщувати у них унікальну цікаву тематичну статтю з посиланням на вас (анкорний або без анкора, як домовитеся).

Так звані гостьові пости приносять користь двом сторонам. Вам посилання з вагою або без ваги, але, як мінімум з трафіком, якщо сайт популярний. А власнику майданчика відмінна стаття для пошукових систем, тому він гроші вам не платить.

обмін посиланнями

Старий, добрий, але як і раніше дієвий метод додати контрольний вагу і трафік.

Зверніться через форму контактів до власника веб-сайту з схожою на ваш ресурс тематикою. І запропонуйте йому обмінятися посиланнями. Можливо, він не погодиться, якщо посилання будуть відкриті до індексації, тоді просто закрийте посилання від робота і спробуйте розповісти аудиторії один про одного. Взаємний піар завжди працював, особливо це помітно на YouTube.

висновок

Безкоштовна реклама в інтернеті це круто, але, щоб її використовувати потрібен час і важливо докласти чимало зусиль.

Ссылка на основную публикацию