Безкоштовна розкрутка сайту – соціальне просування сайтів.

Безкоштовне просування і розкрутка сайту в соціальних мережах. Упевнений ви вже розглянули різні способи просування сайту в пошукових системах, і швидше за все взяли на озброєння кілька основних, і на даний момент реалізуєте – SEO просування сайтів.

Про важливість такого розкручування суперечка недоречний, пошукові системи диктують умови, при яких пошукове просування і розкрутка сайту в інтернеті є визначальними і життєво необхідними. Припустимо, кілька умов Ви вже виконали: тексти і сторінки в цілому відповідають пошуковим запитам, пройдена безкоштовна розкрутка сайту шляхом додавання короткого опису і посилання в каталоги сайтів, ви як мінімум почали безкоштовне просування сайту в мережі тематичних форумів і блогів, намагаєтеся безкоштовно розкрутити сайт в каталогах статей, подумує купити посилання. Я ж хочу акцентувати вашу увагу і рекомендувати просування сайту в соціальних мережах.

Безкоштовна розкрутка і соціальне просування сайтів.
Левова частка інтернет ресурсів озброїлася кнопками «мені подобається», завели акаунти в соціальних мережах, але в більшості своїй все це так і залишилося висіти мертвим вантажем, а даремно. Щоб зрозуміти чому, досить звернути увагу на те, що соціальні мережі варять в собі мільйони нудьгуючих користувачів, серед яких нескладно знайти сотні тисяч зацікавлених читачів. Потрібно лише оживити ваші акаунти в соціальних мережах і почати повномасштабне безкоштовне соціальне просування сайтів.

Соціальні мережі є відмінною рекламним майданчиком для будь-якого ресурсу, і саме тому безкоштовна розкрутка сайту в інтернеті обов’язково повинна бути підкріплена всіма доступними інструментами, а їх не так вже й мало.

Візьмемо, наприклад, просування сайту в соціальних мережах – ВКонтакте, Google+, Twitter, Facebook, YouTube, що воно може нам дати? По-перше, додавання посилань в соціальні мережі значно прискорюють індексацію статей пошуковими роботами. По-друге, кнопки «мені подобається» можна і потрібно використовувати за призначенням, як інструмент пошукової оптимізації та психологічного тиску.

З одного боку, нарощуванням показників ми збільшуємо популярність, з нею пошукову видачу в самій мережі, а там далі по ланцюжку. З іншого ми провокуємо нових користувачів подивитися на те, що так зацікавило інших (набагато частіше дивляться туди, де багато лайків, а не навпаки).

Швидше за все ви про це замислювалися, але не знайшовши безкоштовних інструментів для реалізації – позакидали, а вони є, і про них розповім я трохи пізніше. Бо безкоштовне просування сайту в соціальних мережах одними лайками не обмежується, і для розкрутки сайту всяко краще використовувати весь доступний інструментарій.

І це буде по-третє. Кожна соціальна мережа може і повинна бути використана, як велика безкоштовна рекламна майданчик для вашого ресурсу. ВКонтакте ми публікуємо записи з посиланням на стіну, можемо створити публічну сторінку або групу для заманювання нових відвідувачів і підтримки сайту.

Також ми зобов’язані використовувати кнопку – поділитися, з її нехитрої функцією ми отримуємо репост із записом і посиланням на сторінці зацікавленого користувача, з одночасною публікацією новини у всіх його друзів. Безкоштовні сайти для розкрутки вконтакте вкажу трохи нижче.

Безкоштовна розкрутка сайту в Facebook нам може надати кнопку з лайками, публічну сторінку з анонсами записів (Facebook пропонує лайки за гроші, але їх можна взяти безкоштовно), знову ж таки публікацію запису на стіні, можливість публікації в хроніці інших користувачів.

Не забудемо і безкоштовне просування сайту в Твіттері, цвірінькають кнопка «мені подобається» надає лічильник з можливістю миттєвої публікації заголовка і посилання вашої статті в блозі відвідувача. Самостійне просування і розкрутка сайту в зазначених нижче сервісах, допоможе вам отримати твіти, ретвіти в будь-якій кількості, при бажанні з занесенням в обране.

Не забудемо згадати і про акаунти Google+, YouTube. Перший дає нам кнопку для просування, стіну для публікацій, кола і передплатників. Другою йде, як безкоштовна розкрутка сайту відео матеріалами, якщо ви створюєте навчальне, розважальне відео, посилання на відповідну статтю зайвими точно не будуть.

Озброївшись сервісами безкоштовної розкрутки ви зможете одночасно розкрутити і сайт і акаунти в соціальних мережах, а ось власне і вони:

Просування відео на YouTube – тут ви знайдете дуже хороший сервіс для розумної розкрутки і просування ваших відеоматеріалів, а також допоміжні сервіси, які допоможуть завербувати багато передплатників для каналу, накрутити лайки і т.д.

Безкоштовні лайки Вконтакте – співпрацюючи з цим безкоштовним сервісом ви зможете розкручувати аккаунт і сайт задіявши всі доступні рекламні можливості соціальної мережі ВК. Підтримується весь набір необхідних функцій – лайки, передплатники, репости, учасники груп.

Більш вагомий внесок в безкоштовне просування сайту внесуть три просунутих в цьому питанні сервісу. З кількістю представлених мереж і можливостями ви можете ознайомиться переглянувши невелике відео. Ну, а оцінити всю красу соціального просування блогу, сайту тільки зареєструвавшись.

зареєстровано
● в ●

●●●

Вашій увазі представлені кращі безкоштовні сервіси для просування і розкрутки сайту в соціальних мережах – користуйтеся і радійте поліпшень на здоров’я. Знайдете більш ефективні – не забудьте запросити і мене. І наостанок, побажаю Вам – удачі!

Корисні програми для ПК.
Як зібрати комп’ютер для ігор.
Заробити золото World of Tanks.

При копіюванні матеріалу посилання на сайт є обов’язковим!

З найкращими $ побажаннями
Denker.

Як вибрати оптимальний комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию