Безкоштовні листівки з днем ​​народження в однокласниках: як відправити?

Соціальна мережа Одноклассники, безсумнівно, затребуваний і цікавий сайт. Його аудиторія щодня збільшується, адже багатьом користувачам подобається проводити тут своє дозвілля. Дійсно, в Одноклассниках для цього є все, що потрібно: так, можна спілкуватися з друзями або ж знайомитися з новими людьми, можна слухати музику, обмінюватися новинами, ділитися фотографіями і багато іншого.

Одна з відмінних функцій даного ресурсу – можливість відправляти листівки і подарунки. Про подарунки я вже розповідав в одному зі своїх матеріалів раніше, а ось про листівках мова ще не заходила. Отже, що таке безкоштовні листівки «З днем ​​народження» в Одноклассниках і як, власне кажучи, користуватися цією функцією?

Як відправити платну листівку

Як ви вже, напевно, встигли помітити, дещо в Одноклассниках можна зробити безкоштовно, за інші функції доведеться заплатити. Так і з листівками: взагалі ця функція платна, проте можна зуміти, і зробити безкоштовний сюрприз іншій людині. Також можна відправити прикольні гифки.

Однак почну я з традиційної функції, тобто, платною. Для того щоб скористатися нею, зробіть наступне:

  1. Зайдіть на свою сторінку і виберіть розділ «Подарунки». Якщо сторінки не відкривається, то спробуйте зайти використовуючи анонимайзер для однокласників.
  2. Тепер в лівій частині екрана знайдете пункт «Листівки», натисніть на нього.
  3. Повинен з’явитися величезний список із усілякими листівками. Виберіть ту, яка, на ваш погляд, найбільше сподобається імениннику.
  4. Після вибору листівки, тисніть на кнопку «Подарувати».
  5. Далі потрібно вибрати користувача, якій призначається подарунок. Зверніть увагу, що відправити листівку ви можете людині, який є у вас в друзях.
  6. Тепер оплатіть листівку і виберіть, чи буде вона звичайна, таємна або приватна.
  7. Готово, листівка відправлена ​​адресату!

Як відправити листівку безкоштовно

Ну, а для того щоб відправити безкоштовну листівку, потрібно в ОК зайти в додатку «Листівки». Там також представлено дуже багато різних варіантів, і ви напевно знайдете оптимальний. Зверніть увагу, що листівки тут безкоштовні умовно. Справа в тому, що за кожну листівку знімаються марки – своєрідна валюта цієї програми.

Марки нараховуються користувачеві, який встановить додаток, кожен день, тому, якщо не відправляти листівки занадто часто, то їх буде вистачати. Відповідно, якщо ви будете робити це кожен день, марки доведеться купувати.

Ось такі ось премудрості. Тепер ви знаєте, як відправити іменинникові або просто хорошій людині безкоштовну листівку, а також зробити це за гроші.

Ссылка на основную публикацию