Безлімітні тарифи для 4G інтернету: огляд тарифів 4G модемів

Це четверте покоління мобільного зв’язку, яке активно використовують відразу декілька найпопулярніших інтернет провайдерів. Швидкість завантаження в мережі інтернет досягає 100 Мбіт в секунду, що значно вище, ніж у попереднього покоління.

У XXI столітті модернізовані рішення, особливо в сфері інтернету і телефонії, отримали масштабний стрибок вперед. Одне з найбільш недавніх нововведень і є запуск 4G. Для цього є багато причин. В Україні ця мережа набула поширення порівняно недавно. Так в Японії, в США і в багатьох інших країнах активно поширюється вже п’яте покоління мобільного зв’язку – 5G.

Де використовується?

Зараз 4G можна використовувати в декількох пристроях.

  1. Модеми. Простий пристрій, в якому розміщують сім-карту і використовують в подальшому для серфінгу в інтернеті, ну або для якихось інших цілей. Зараз це не так вже й важливо. Важливим є те, що використання модемів зараз не так популярно в народі. Але і не дивлячись на це, багато компаній займаються випуском таких модемів. Вони до речі можуть бути абсолютно різної форми. Розмір модему може бути мінімальним (як звичайна флешка для комп’ютера, наприклад). Але також розмір може бути значно більше.
  2. Wi-Fi роутери. Тут справа йде зовсім інакше. Для роутерів характерно активне поширення серед багатьох людей. Тим більше у роутерів з мережею 4G є потенційні клієнти і це факт. Одна з причин, по якій вибирають саме такий роутер, – це відсутність великої кількості проводів. Ці дроти часом заважають створити комфортну обстановку в будинку. Далі цікавіше – деякі люди можуть дозволити собі тільки такий роутер. І тут справа навіть не в віддаленості від міст. Зараз все частіше можна побачити такі маршрутизатори і в квартирах. Справа в тому, що ціни на такі роутери не зашкалюють, а між тим, ризику отримати неякісну продукцію практично немає. Всередину роутера все також вставляють звичайну сім-карту. Але ось зона покриття бездротової мережі розширюється набагато значніше, ніж у тих же самих модемів. Підключитися до роутера одночасно можуть до 5 клієнтів і більш.
  3. Звичайні телефони, про що також не варто забувати. Адже за допомогою мобільного інтернету теж можна шукати інформацію в інтернеті. Та й більшість нових смартфонів підтримують функцію під назвою «режим модему», яка дозволяє роздавати інтернет. Мінус тільки один – швидкість такого інтернету вкрай нестабільна. Ну і тут все також потрібно використовувати сім-карту для виходу в інтернет.

Зараз виробництвом обладнання для доступу до 4G мережі займаються величезна кількість найвідоміших компаній, таких як Nokia, Huawei, Zyxel і інші. До речі, деякі оператори можуть обійти обмеження в 100 мегабіт в секунду і розігнати інтернет до 150 Мбіт в секунду.

Які існують 4G провайдери?

На даний момент більшість існуючих провайдерів покривають майже всю Росію. В зону покриття LTE-мереж входять 50 найбільших міст України. Давайте розглянемо докладніше, які ж існують провайдери.

  • МТС. Зараз цей оператор отримує найбільшу підтримку серед населення України. І не дивно. Адже його можливості дуже великі. І той факт, що в зону покриття МТС входять 50 різних міст, залишає тільки позитивні емоції. Від усіх інших провайдерів відрізняється вкрай низькою вартістю, що є великим плюсом. Також не обов’язково купувати 12 гігабайт на місяць. В тариф може входити функція зниження швидкості, але при цьому інтернет то продовжить працювати. Хіба це не найголовніше?

  • Білайн. Хоча зона покриття цього оператора всього 20 міст, він йде нарівні з МТС. Пов’язано це лише з однією причиною. Швидкий інтернет. Найшвидший інтернет, який тільки можливий. Однак тут є один великий мінус – високі ціни на деякі тарифні плани. Але знову ж таки, якість бере своє.

  • Yota, яка зараз знаходиться на піку популярності і покриває 50 міст України. Тут вже йде трохи інший розклад. Yota може здійснювати доступ до 4G як за допомогою сім-карти, так і за допомогою спеціальної тарілки, як у Триколор ТВ. Відповідно інтернет від Yota також може бути пов’язаний із супутником. Цінова політика досить агресивна, але якість має здивувати вас!

  • Мегафон. Для багатьох є культовим інтернет провайдером. І насправді Мегафон без проблем може змагатися з тією ж Yota. Ціни і область покриття у них майже однакові, але багато хто відзначає, що у Мегафона набагато краще якість з’єднання з інтернетом.

Це найпопулярніші провайдери. Потрібно відзначити, що ми розглянули аж ніяк не всі з них. Деякі заточені під конкретне місто, їх швидкість, ефективність може просто зашкалювати.

Ссылка на основную публикацию