Безпечний режим windows 8: що це і 4 способи як туди потрапити

Привіт, шановні читачі з вами Тришкин Денис.

Іноді трапляються ситуації, коли користувачам необхідно потрапити в безпечний режим Windows 8. Зазвичай це потрібно, щоб вирішити ті чи інші проблеми, пов’язані з операційною системою. Найчастіше для цього необхідно під час завантаження комп’ютера натиснути «F8». Але що робити, якщо просто це не допомагає? Далі я постараюся детально описати кілька варіантів вирішення проблеми.

Що це?

Напевно, варто почати з розповіді про те, що це, і як воно працює?

У безпечному режимі підключається тільки все найнеобхідніше – зазвичай це мінімальна кількість драйверів і служб. Виходить, що функція дає можливість користуватися клієнтам тільки важливими програмами

Зазвичай їм не потрібні мережеві драйвера, а значить доступу до місцевої і світової «павутини» у вас не буде. Звичайно ж це може бути застосовано тільки до стандартної версії завантаження.

Зазначу, що інтерфейс не буде таким, як звикли бачити користувачі свого комп’ютера при нормальній роботі. Знову ж справа в мінімальному підключенні параметрів – використовується найнижче дозвіл. З’являється чорний робочий стіл, який відображає довантажувати елементи.

Існує кілька основних методів, за допомогою яких можна потрапити в потрібну нам частину операційки.

Запуск через «Конфігурацію системи»

Отже, як увійти в безпечний режим, якщо стандартний спосіб не працює. Потрібно скористатися «конфігурацією системи». Для цього необхідно викликати меню «виконати», Де прописати«msconfig». Так же само можна потрапити в потрібне місце через командний рядок.

Далі переходимо в меню «Завантаження», Де ми активуємо«Безпечний режим». Підтверджуємо дію кнопкою «Ок». Після з’являється повідомлення про перезавантаження. Вибираємо підходящий варіант. Під час наступного запуску ОС, з’явиться потрібна нам оболонка.

За допомогою поєднання «Shift + Restart»

Можна спочатку ознайомитися з відео на цю тему:

На панелі «параметри»Потрібно знайти кнопку вимикання. Після цього утримуємо «Shift»І натискаємо на«перезавантаження». З’явиться нове вікно, в якому можна вибрати кілька опцій. Нас цікавить “діагностика».

Потім вибираємо «Додаткові параметри“, а потім “налаштування завантаження». Нам здасться список, де будуть перераховані різні додаткові можливості. І одним з них як раз є «Включити безпечний режим». Натискаємо і перезавантажуємося.

збільшити

Після цього на екрані буде показано 9 різних налаштувань, три з яких і є необхідні нам можливості. Потрібно вибрати відповідний рядок і натиснути відповідну кнопку: «F4, F5, F6». Після цього Windows завантажиться у відповідній оболонці.

Як вийти з цього режиму? Просто необхідно заново запустити систему.

За допомогою завантажувального портативного пристрою

Раніше я вже розповідав, як саме зробити такий диск або флешку. Нам потрібно через БІОС виставити запуск ОС з відповідного місця. Після цього з’явиться екран, на якому натиснути будь-яку кнопку.

Далі ми побачимо меню, де пропонується вибрати мову установки. Вказуємо відповідний. Після потрапляємо в опції. Тут ми повністю повторюємо руху з минулого методу.

За допомогою кнопки «F8»

Багато користувачів перед тим, як спробувати стандартний метод, відразу вирішуються на більш складні дії. Тому для початку я раджу просто перезавантажити свій пристрій, а потім перед запуском ОС натискати «F8». Якщо все пройде, як і планувалося, з’явиться екран з кількома варіантами запуску.

Якщо не заходить в це меню, можна спробувати поєднання «Shift + F8». Цей варіант за фактом запускає відновлення системи, звідки вибираємо потрібну дію. Але іноді проблема полягає в тому, що натискання кнопок ні до чого не призводить.

Офіційні джерела в корпорації Microsoft пояснюють таку поведінку тим, що їх продукт має максимально швидкий запуск. Справа в тому, що, якщо ви є щасливим володарем SSD-вінчестера або UEFI BIOS, швидше за все ви просто не встигнете перервати старт ОС.

Що ж, сподіваюся, ви знайдете відповідний для себе спосіб. Передплачуйте і ви дізнаєтеся ще багато нового зі світу комп’ютерів.

Ссылка на основную публикацию