Білий Вовк міг виглядати в «Месники: Війні нескінченності» інакше

Далекому не всім персонажам кіновсесвіту Marvel довелося пережити весь той жах, який випав на долю Баки Барнса. Ним маніпулювали, щоб зробити ідеальним вбивцею, відомим як Зимовий солдат в трилогії «Перший месник». Але з тих пір минув певний час, тепер він очищений від злої програми Гідри і навіть спробував почати нове життя в Ваканде, де його прозвали Білим Вовком. Баки повернувся на поле битви, щоб допомогти своїм союзникам в сутичці проти Таноса, і в цій битві він був одягнений в одяг, що нагадує свій класичний костюм з коміксів. Однак він все ж виглядав дещо інакше, згідно з Книгою мистецтв «Месників: Війни нескінченності». Як ви можете побачити нижче, було кілька різних дизайнів костюма, які розглядалися для персонажа Себастіана Стена, поки в кінцевому рахунку не було вирішено зробити йому руку з вібраніума з обладунками, щоб він виглядав, як його колега в коміксах. Однак є підозра, що були використані традиційні елементи вакандійцев.

Новий погляд, ймовірно, задовольняє фанатів, однак можуть знайтися й ті, хто волів би більш яскраво виражений вакандійскій проект. Але Баки просто прийняв обстановку, як свій будинок.

Є ймовірність того, що персонаж Себастіана Стена загинув в Війні нескінченності, але цілком імовірно, що Білий Вовк повернеться, щоб знову битися в майбутній картині. Зрештою, Чорна Пантера, Доктор Стрендж і Людина-павук теж звернулися в пил, але про одне з них вже завершують знімати сиквел, а два інших, з чуток, обзавелися новими проектами.

Так що є хороший шанс, що Баки воскресне. Також впевненості додає недавнє оголошення про те, що Зимовий Солдат і Сокіл обзаведуться новим серіалом, який дебютує на Disney Play.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Сам Стен вже давно розважається, дратуючи фанатів участю в нових кінофільмах, хоча він зізнається, що знаходився в невіданні щодо сценарію і навіть не був упевнений, що йому приділять багато часу.

Раніше ми вже говорили про те, що в інтерв’ю, що проводився в квітні поточного року актор ненавмисно проговорився про присутність на знімальному майданчику Майкла Дугласа, який так і не був показаний в Війні нескінченності, але став її жертвою в кінці кінострічки «Людина-мураха і Оса ». А це вже виглядає, як відвертий спойлер, який обіцяє повернення Хенка Піма в «Месники 4».

Всі ми прекрасно знаємо, що «Месники 4» вийдуть в прокат з 2 травня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию