Binkw32 dll для windows 7 – метод усунення проблеми

Привіт, шановні читачі, Тришкин Денис на зв’язку.

Деякі користувачі під час запуску того чи іншого додатка можуть зустрітися з ситуацією, коли вона відмовляється це робити. При цьому з’являється вікно опису помилки, в якому йдеться про відсутність binkw32 dll для windows 7. Справа в тому, що така ситуація виникає в результаті відсутності в операционке пакета, що відповідає за певні відеоефекти. Якраз потрібна нам бібліотека і є його частиною. Існує кілька шляхів вирішення цієї проблеми.

причини

У більшості випадків причини появи помилки стандартні. Усунути їх можна швидко і просто. Зазвичай це відбувається в результаті видалення програми, ігри або просто неправильному їх оновленні. Особливо якщо використовується неліцензійне ПЗ.

Крім того, нерідко проблеми з’являються після впливу на файл вірусу. При цьому шкідлива програма може не тільки зашкодити документ, а й зовсім видалити його. В результаті при запуску деяких програм і з’являються відповідні помилки. Зазвичай система пропонує в таких випадках просто перевстановити відповідний пакет.

первісна перевірка

Перед тим як починати активно усувати проблему, потрібно просто перевірити систему. Спочатку бажано з’ясувати причину, по якій ця бібліотека була пошкоджена або видалена. Інакше навіть повністю відновивши binkw32, через час цей файл знову може зникнути.

Отже, будь-яка перевірка починається зі сканування антивірусом. Якщо у вас до цього вже було встановлено відповідне ПЗ, краще скористатися новим, так як старе показало свою неефективність.

 1. Після цього необхідно знайти нових пакет DirectX, а потім переустановити його. Все це робиться безкоштовно. Важливо, щоб він знаходився тільки на перевіреної майданчику.

 2. Крім того, корисним також буде запуск інструменту по відновленню реєстру. Для цього існує маса програм. Про найпопулярніших і дієвих я розповідав тут.

  збільшити

Ефективний метод усунення проблеми

Основним способом усунення проблеми запуску додатка через пошкодження або відсутності потрібної бібліотеки є просте її скачування. Але обов’язково це потрібно робити тільки з перевірених джерел. В іншому випадку крім необхідного файлу на свій пристрій можна також довантажити і шкідливе ПО.

Чи безпечно знайти потрібну бібліотеку допоможе офіційна сторінка RAD Game Tools. Саме тут пропонується не тільки безкоштовно, але і ви точно будете захищені від взаємодії з вірусами.

Отже, користувач скопіював з Інтернету до себе на комп’ютер відповідний файл. Куди кидати його? Потрібну бібліотеку необхідно помістити в папку:

 1. Для версій ОС на 32 біта – Системний диск \ Windows \ system32;

  збільшити

 2. Для варіантів на 64 біта – фінальним каталогом є SysWOW64.

Після того, як документ буде поміщений у відповідне місце, його необхідно перезапустити. Для цього:

 1. запускаємо «виконати»Через пуск або«Win + R».

  збільшити

 2. вводимо regsvr32 binkw32.dll.

  збільшити

 3. Перезавантажуємося.

додатковий метод

Якщо ж минулий варіант не допоміг, то проблема швидше за все полягає не тільки в цьому. Ще один варіант полягає в пошуку необхідної нам бібліотеки безпосередньо на самому ПК. Справа в тому, що динамічним файлом зазвичай користується не єдиний додаток.

Отже, в деяких варіантах може допомогти копіювання binkw32 з каталогу System в кореневу папку з грою або програмою, яку потрібно запустити.
Крім того, нерідко допомагає переустановка програми. При цьому інсталятор краще брати з іншого джерела.

Якщо ж і після цього нічого не змінилося, необхідно оновити драйвера на відеокарту. Як встановити їх заново? Просто. Заходимо в «Панель управління», А потім в«Диспетчер пристроїв». Дивимося назву обладнання і шукаємо в Інтернеті відповідну офіційну сторінку, де і викачуємо потрібне ПО.

збільшити

Особисто я не раз зустрічався з цією проблемою. І кожного разу вона була викликана різними причинами. Незалежно від них, виконавши вищеописані дії можна без проблем відновити працездатність окремих програм і системи в цілому.

Сподіваюся, вам допомогла ця стаття. Щоб дізнатися ще більше про комп’ютерному світі, підписуйтесь. Не забудьте розповісти про мене друзям.

Ссылка на основную публикацию