Біткойн запобігає розкол, коли шахтарі повертають нове

Цифрова валютна біткойнов в п’ятницю запобігла поділ на дві валюти після того, як її мережу підтримала оновлення до свого програмного забезпечення, яке підвищило б його здатність обробляти все більше число транзакцій.

Шахтарі Bitcoin заявили про свою підтримку так званого пропозиції щодо вдосконалення біткойнов 91, уникаючи розподілу біткойнов на дві блок-ланцюга. Шахтарі представляють собою мережу комп’ютерних операторів, які забезпечують блокування або публічну реєстрацію всіх операцій біткойнов

BIP 91 – це перший крок до збільшення зусиль з оновлення біткойнов за допомогою програмного забезпечення SegWit2x. За даними аналітиків та учасників ринку, в п’ятницю підтримка BIP 91 досягла майже 100 відсотків, перевищивши необхідний поріг 80 відсотків.

Деякі інвестори зігрілися до біткойнов, викликали його вибухову роботу і потенціал, щоб конкурувати з золотом і випущеними урядом грошима як засіб збереження вартості. Попит на біткойн виріс за вісім років до ринкової капіталізації більше 40 мільярдів доларів.

Але страхи з приводу біткойнского розколу в останні тижні посилили попит на біткойн. Після досягнення рекордного максимуму близько $ 3000, біткойн впав як низький $ 1,830 BTC = BTSP на платформі Bitstamp. У п’ятницю він торгувався в $ 2,647.

Оновлення програмного забезпечення намагається усунути обмеження мережі біткойнов в обробці мільйонів щоденних транзакцій. Мережа біткойнов не відставала від свого росту і не може обробляти всі транзакції достатньо швидко.

«BIP 91 розв’язує нову хвилю інновацій, тому що останнім часом він трохи застоюється в біткойнов», – сказав Роб Вігліоне, співзасновник ZenCash, цифровий монети, орієнтованої на конфіденційність і безпеку.

До схвалення BIP 91 деякі інвестори з біткойнов побоювалися, що він може розділитися на дві незалежні валюти, тому що основні розробники мережі і шахтарі кожен хотіли різні способи збільшити масштаб біткойнов.

Компроміс між двома групами був досягнутий через SegWit2x.

«У Bitcoin тепер є чіткий пробіг для додавання функцій, які дозволяють прискорити транзакції з більш низькими витратами», – сказав Чарльз Хейтер (Charles Hayter), виконавчий директор аналітичної фірми Cryptocompare по цифровій аналітиці.

Оновлення до мережі біткойнов не відбудеться до осені, сказав Вігліоне, тому що перед запуском нового програмного забезпечення має відбутися кілька речей.

Учасники ринку скаржилися на затримку транзакцій. Аналітики кажуть, що одна біткойновская транзакція коштує в середньому 83 долари США, що означає, що мікроплатежі в мережі неможливі.

Мережа також обмежена приблизно сім’ю транзакціями в секунду. Для порівняння, Visa в середньому обробляє 2000 транзакцій в секунду.

Ссылка на основную публикацию