BitTorrent Sync виходить в бету


BitTorrent Sync виходить в бету

BitTorrent Sync Alpha був випущений в квітні, а сьогодні ми раді повідомити про його перехід на новий щабель – Beta.

BitTorrent Sync – це новий продукт, розроблений для синхронізації даних між комп’ютерами зі своїми друзями, колегами, в команді. Він сильно полегшує роботу всередині організацій, оскільки максимально використовує внутрішню інфраструктуру компанії. Sync створений, щоб вирішити реальні проблеми, з якими ми стикаємося щодня при передачі файлів: обмеження за розміром і швидкості, а також загрози конфіденційності та безпеки, що виникають при використанні хмарних технологій.

Отже, ми раді оголосити про випуск BitTorrent Sync Beta. C моменту випуску першої версії в квітні, ми отримали багато відгуків і знаємо, що Sync використовували в університетах, для передачі відзнятого киноматериала, для бекапа, при написанні блогів і менеджменті проектів. Саме завдяки людям, що зважилися спробувати наш додаток, ми змогли поліпшити і розвинути його. Тепер Sync включає дві з найбільш затребуваних функцій: підтримку мобільних пристроїв і архівування. 

Підтримка мобільних пристроїв

BitTorrent Sync тепер доступний для використання на Android пристроях. Ви можете синхронізувати папки вибірково або повністю, робити бекап будь-яких папок, а ще обмінюватися файлами з друзями і колегами прямо зі свого смартфона. 

Користувачі iOS, ми не забули і про вас. Слідкуйте за оновленнями.

Особливу гордість у нас викликає функція швидкої передачі файлів між мобільними пристроями. Не треба створювати папки і вводити секрети. Просто виберіть файли, а Sync сам створить віртуальну папку і згенерує QR код (який містить read only секрет для віртуальної папки). Коли ви сосканіруете його на іншому пристрої, Sync відразу встановить пряме з’єднання і почне передачу файлів. Безпосередньо, без обмежень розміру, на максимальній швидкості між будь-якою кількістю пристроїв.

SyncArchive

BitTorrent Sync Beta також включає в себе базові можливості управління версіями. В одній папці створюється директорія .SyncArchive, куди складаються всі попередні версії при зміні файлів, а також файли, видалені на інших пристроях. Тепер у вас буде можливість відновити дані, якщо вони були змінені або помилково видалені.

швидкість

Швидкість для нас – це не пусте слово. Працюючий клієнт – тільки половина історії. Інша половина полягає в тому, що він повинен працювати швидко, споживати мінімум пам’яті і використовувати ресурси комп’ютера ефективно. Ми суттєво знизили використання пам’яті і процесора, а також повністю переглянули внутрішню архітектуру і змінили її для поліпшення продуктивності. Все це, безумовно, не просто кілька нових булочок, а принциповий момент. Наше додаток має бути швидким, маленьким і ефективним. Звичайно, є ще багато областей, які потрібно поліпшити, і ми постійно будемо працювати над цим.

Починаючи з квітня, ми також:

– Поліпшили read only синхронізацію;

– Розширили настройки;

– Додали підтримку FreeBSD;

– Виправили (дуже) багато помилок.

* У зв’язку зі змінами в протоколі, пов’язаними з підтримкою мобільних пристроїв і версійності, BitTorrent Sync НЕ буде сумісний з попередніми версіями.

Ссылка на основную публикацию