Блокуємо рекламні блоки і дратівливі елементи в Facebook за допомогою Adblock Plus


Блокуємо рекламні блоки і дратівливі елементи в Facebook за допомогою Adblock Plus

Додаток Adblock Plus досить популярно як в рунеті так і за кордоном. Поки браузери не обзавелися стандартною функцією блокування спливаючих вікон, це додаток було єдиним порятунком від настирливих спамерів. Adblock Plus існує і сьогодні, але виконує більш складні завдання з блокування рекламних вікон і банерів при цьому не порушуючи загальний вигляд сторінки. Остання актуальна версія інструменту принесла нові можливості по налаштуванню зовнішнього вигляду соціальної мережі Facebook. Саме про ці нововведення ми сьогодні і поговоримо.

Adblock Plus являє собою плагін для більшості популярних браузерів: Firefox, Chrome, Opera і Internet Explorer. Встановити плагін можна перейшовши в магазин розширень для вашого браузера, або відвідавши офіційний сайт програми та скачавши його звідти. У цій статті ми будемо використовувати в якості зразка браузер Google Chrome, якщо ви використовуєте інший браузер не турбуйтеся, відмінності мінімальні і інструкція вам обов’язково допоможе.

Спонсором новини виступає чесний комп’ютерний сервіс по ремонту комп’ютерів і ноутбуків в Дніпропетровську – vremont.dp.ua/uslugi/remont-i-nastrojka-noutbuka/. Сервіс займається ремонтом ноутбуків всіх відомих брендів. На всі види робіт надається гарантія.

Отже, переходимо на офіційний сайт розробників і натискаємо на зелену кнопку «Встановити для Chrome». Додатки попросить у вас права на доступ до даних. Дозвольте і дотримуйтесь подальших інструкцій.

Після установки відкриється нове вікно браузера з написом говорить про те, що додаток успішно встановлено. Внизу сторінки знайдіть вкладку «Активувати функції» і натисніть на неї. Виберіть варіанти які підходять вам.

Так як нас в першу чергу цікавить настройка зовнішнього вигляду Facebook, ми саме цим і займаємося. Перейдіть на сторінку налаштування програми для соціальної мережі – http://facebook.adblockplus.me/en/. На цій сторінці вас чекають підготовлені шаблони фільтрів.

Всього вам доступна три фільтра: блокування рекламних оголошень в правій панелі, блокування настирливих банерів в центрі і блокування всіх рекламних оголошень на сторінці Facebook. Відразу хочеться попередити, якщо ви виберете варіант блокування всіх рекламних блоків, то з вашого поля зору пропадуть і блоки з рекомендаціями від соціальної мережі.

Наведіть курсор на посилання «Докладніше» і ви побачите, що саме потрапляє під фільтр Adblock Plus.

Після того як ви вибрали підходящий вам фільтр, натисніть на кнопку «Додати» під потрібним варіантом. Ви потрапите в налаштування самого додатка де вам буде запропоновано додатково налаштувати вміст сторінки.

Якщо ви не хочете блокувати всю рекламу на всіх сайтах, обов’язково зніміть прапорець з пункту Allow some non-intrusive advertising.

До речі, під час налаштування сторінки Facebook, найкраще перейти в соціальну мережу і після внесених налаштувань оновлювати вміст, щоб розуміти, що саме пропадає, а що залишається. Ви зможете очистити контент веб-сайту від нав’язливої ​​реклами, що дозволить вам зосередитися на вмісті і насолоджуватися відвідуванням веб-сайту.

Після внесення всіх налаштувань ви зможете подивитися скільки рекламних блоків було заблоковано додатком Adblock Plus. Для цього клікніть мишею на значок плагіна в адресному рядку браузера. Невідомо навіщо, але ви навіть можете поділитися з друзями цією інформацією через соціальну кнопку.

Насолоджуйтесь вийшов результатом!

Спонсором новини виступає веб-агентство WebKlaster яке надає повний цикл послуг, пов’язаних з розробкою, просуванням і підтримкою сайтів в мережі Інтернет. Наприклад можна замовити створення сайтів в Києві за вигідною ціною. В послуги Веб студії входить: розробка красивого дизайну, розкручування сайту в Інтернеті, підтримка інтернет ресурсу і багато іншого.

Ссылка на основную публикацию