Блокування реклами на Android за допомогою Brave

У міру розвитку інтернет ресурсів і нарощування в них реклами, користувачеві все складніше виробляти зручний і комфортний серфінг. Через нагромадження рекламних блоків у великих кількостях, частка корисної інформації істотно знижується. Багато шахрайські сайти також заробляють на цьому. На сьогоднішній день придумано численні способи розміщення реклами, як розумним, так і відверто шкідливим способом.

Закономірне питання, як заблокувати рекламу, виникає практично у кожного користувача, який взагалі знає про подібну функції. На ПК існує велика різноманітність браузерів і розширень для такого завдання і деякі справляються нормально. Android в цьому плані теж досить просунутий.

Більш актуальне завдання, як заблокувати рекламу на Андроїд. Мета логічна, так як мобільний інтернет обмежений у своїй пропускної здатності, також лімітований і трафік. Серфінг проводити на смартфоні і без того складніше, а з настирливою рекламою, зовсім не комфортно.

Існує рішення наших проблем і це програма Brave, яка дозволить використовувати Андроїд без реклами. Brave – це захищений браузер, який автоматично блокує всю небажану рекламу. Це, в свою чергу, прискорює завантаження сайтів в 2, а іноді і 4 рази.

Основні характеристики Brave

З браузером Brave, питання, як прибрати рекламу на Андроїд, вас більше турбувати не буде. Повністю на безкоштовній основі можна відключити такі настирливі повідомлення, якими рясніють багато ресурсів.

Ми з вами за перегляд сайту не платимо ні копійки, але при цьому спостерігаємо, як вони активно оновлюються. Закономірно задатися питанням, навіщо їм це. Більшість власником ресурсів не альтруїсти, які просто бажають допомогти людям, у них є такі ж потреби і необхідно утримувати сайт. Ці фінанси беруться саме з реклами.

Браузер Brave, за запевненнями розробників, допомагає не тільки вирішити необхідність, як позбутися від реклами на Андроїд, але і не завдавати шкоди ресурсам. Завдяки трансформації екосистеми реклами, обіцяється зростання заробітків у ресурсів і відсутність доповнень у користувачів.

Блокування реклами на Андроїд з допомогою Brave є найактуальнішим завданням, але браузер вміє не тільки це. Завантаживши браузер Brave ви отримаєте:

  • Вбудована функція AdBlock. По суті вона взята з уже відомого програми на ПК;

  • Проводиться фільтрація і блокування спливаючих вікон;
  • Виконана масштабна робота щодо зниження енергоспоживання;
  • Істотно знижена кількість виділених ресурсів для роботи браузера;
  • Захист від відстеження;
  • HTTPS Everywhere – технологія захищеної передачі даних, також сприяє підвищенню конфіденційності;
  • Проводиться блокування реклами за допомогою скриптів (яка виникає після завантаження сторінки). Можна відключити в меню розширення;

  • Браузер повністю відключив функцію зовнішній cookie. Це може бути незручно в деяких випадках, тому можливість настроюється;
  • Присутні стандартні функції: закладки, історія, недавні вкладки, режим інкогніто і т.д.

Очевидно, що питання, як відключити рекламу на Андроїд не єдиний, з яким браузер здатний допомогти. У пріоритеті у виробників ще й безпеку користувача. Якщо будь-яка функція вам буде потрібна, наприклад, відключити блокування зовнішніх куки, то ви можете просто активувати її.

Використання Brave

Перед тим, як видалити рекламу на Андроїд, необхідно просто завантажити зазначену програму. Зробити це можна з офіційного сайту, розташованого за посиланням.

Потім необхідно встановити завантажене додаток, робиться це стандартно. Загалом цього цілком достатньо, щоб реклама на телефоні Андроїд зникла і не заважала при сарфінге сайтів.

Використання Brave нічим не відрізняється від будь-якого іншого браузера, тільки він володіє більш розширеним функціоналом. Видалення реклами Андроїд відбувається автоматично і не вимагає для цього установки додаткового софта.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день збільшилася тенденція і проводиться блокування реклами Android повсюдно. На це власники деяких ресурсів знайшли свою відповідь, вони не допускають до матеріалів сайту поки ви не вимкнете AdBlock або інше, подібне розширення. Таким чином вас ставлять перед вибором: або ви йдете на їх умови, або відмовляєтеся від використання ресурсу. Благо, що брак інформації в інтернеті немає.

Альтернативою, щоб в Android прибрати рекламу, може бути стандартний, улюблений браузер, тільки необхідно встановити відповідне розширення. Недолік такого способу в відсутності повного захисту від реклами, вона все одно буде просочуватися на певних сайтах. Також ви отримаєте значно менший рівень конфіденційності.

Тому, якщо ви хочете зробити серфінг сайтів більш простим і швидким, то встановіть Brave. Він допоможе вам прискорити завантаження сайтів, зробить дизайн сторінки простішим і інформативних, захистить від сайтів-шпигунів, заощадить не тільки ресурси смартфона, але і його заряд і все це абсолютно безкоштовно. При цих численні переваги власники ресурсів не залишаться в стороні і зможуть отримувати свій дохід.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як заблокувати рекламу на Android за допомогою Brave?», То можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию