Блокування реклами в браузері google chrome: способи

На сьогоднішній день, постійна присутність рекламних банерів, блоків і інших елементів, стало звичним для більшості користувачів. У ряді випадків, подібні рішення допомагають власникам сайтів якось монетизувати свої проекти, що цілком нормально. Однак, реалізація подібних рекламних оголошень, далеко не завжди знаходиться на вищому рівні, в результаті чого, можна зустріти безліч сайтів, де просто неможливо комфортно переглядати інформацію через присутність величезного числа рекламних елементів.

Засоби боротьби з рекламою в Google Сhrome

Як показує практика, блокування реклами в браузері google chrome найзручніше реалізується за допомогою різних розширень, які в автоматичному режимі визначають наявність на веб-сторінку, рекламних банерів, після чого, відключають їх.

ВАЖЛИВО! Даний браузер має і вбудовані засоби боротьби з рекламою, який забезпечують базовий рівень захисту. Всі елементи подібний інструмент не відключить, однак найбільш настирливу і помітну рекламу він заблокує.

Налаштування за замовчуванням, з якими браузер поставляється користувачеві, передбачають цю функцію включеної. Але для повної впевненості, рекомендується перевірити стан опції, перейшовши в головне меню, яке має значок з трьома смужками і відкривши Налаштування. У них, слід спрямувати увагу на Розширені можливості пошуку, в яких розташований пункт Налаштування контенту. У категорії Спливаючі вікна і знаходиться потрібний параметр.

AdBlock Plus – просте і зручне рішення

Однак, вбудована блокування далеко не завжди здатна відключати рекламу. Даний недолік пов’язаний з відсутністю користувальницьких фільтрів, а також поповнюються стоп-листів, що надаються розробником. Однак, існують і сторонні рішення, справляються з поставленим завданням набагато краще. В першу чергу, це AdBlock Plus, що вважалася однією з найбільш популярних програм подібної категорії.

ПОРАДА! Незважаючи на високу ефективність, даному додатку властиві і серйозні недоліки. До них можна віднести недбале ставлення розробників до конфіденційних даних користувачів, що помітно знизило популярність кошти після того, як про це стало відомо.

Програма здатна успішно блокувати велику частину рекламних елементів, а ті, що не розпізнає додатком, успішно додаються в фільтри вручну. Це дозволяє відключити рекламу на переважній більшості сайтів, що гарантує чудовий результат. Крім того, додаток може похвалитися малим числом помилкових спрацьовувань, що також говорить про якість продукту.

Adguard – потужний конкурент на ринку

Успіх AdBlock привів до появи безлічі аналогів, багатьом з яких, вдалося перевершити оригінал по ефективності і зручності. До числа подібних проектів можна віднести Adguard, який поставляється користувачам в декількох варіаціях: платна і безкоштовна версія браузерного розширення, а також окрема програма.

Необхідності у використанні окремого додатка немає, тому найчастіше, користувачі віддають перевагу безкоштовної версії розширення. Обумовлено це відмінними функціональними можливостями і простотою настройки.

Головною відмінністю від свого іменитого конкурента, представляється можливість додавання елемента в фільтри за допомогою графічного інтерфейсу. Причому реалізовано це вельми наочно, а спеціальна рамка навколо обраного банера, дозволяє уникнути випадкових блокувань по-справжньому важливих частин сторінки.

Ссылка на основную публикацию