Блокування спливаючих вікон firefox: включення функції

Так як більшість сучасних людей є активними користувачами інтернету, не дивно, що всесвітня павутина рясніє рекламою, залучаючи нових клієнтів. Крім реклами, потрапляючи на ту чи іншу сторінку, можна побачити різні вікна, банери і т.д. Відповідно, далеко не всім користувачам це до душі, і далеко не всі хочуть миритися з різного роду рекламою і намагаються прибрати рекламу з браузера.

Спливаючі вікна в браузері, зокрема, мова йде про Mozilla, мало не бич нашого часу. Раз ви читаєте цей матеріал, значить, вам теж хочеться від них раз і назавжди позбавити. А тому пропоную поговорити про те, як прибрати спливаючі вікна в firefox.

Що таке спливаючі вікна

Щоб не плутати читача, перш за все я хочу сказати пару слів про те, що ж являють собою спливаючі вікна, і якими вони бувають. Така ситуація можлива, якщо ви переходите на ту чи іншу веб-сторінку і перед вами (без вашого дозволу і участі) з’являється вікно з різного роду інформацією. Виходячи з характеру цієї інформації, спливаючі вікна можна розбити на підкатегорії:

  • корисні спливаючі вікна. До них відносяться, наприклад, підказки по експлуатації сайту, потрібна інформація, консультація і т.п .;
  • нейтральні. Сенс цих не є таким вже й важливим, і носить, швидше, проміжний характер. Як приклад можна привести пропозицію підписатися на розсилку новин або додати автора сайту до себе в друзі;
  • шкідливі вікна. Цей підвид найпідступніший, адже сенс може зацікавити користувача, наприклад, якщо у вікні запропоновано перейти по посиланню, щоб завантажити якусь програму. А після переходу в систему комп’ютера проникає вірус.

Як заблокувати спливаючі вікна

Щоб відгородити свій комп’ютер від дії таких ось вікон і була придумана блокування спливаючих вікон firefox. Щоб активізувати блок, зробіть наступне:

  1. відкрийте Мозілли, в лівому верхньому кутку натисніть на помаранчеву кнопку «Firefox»;
  2. випаде контекстне меню, в якому потрібно натиснути на кнопку «Налаштування», а потім знову «Налаштування»;
  3. слідом відкриється нове вікно з вкладками, виберіть «Вміст»;
  4. поруч з рядком «Блокувати спливаючі вікна» поставте галочку.

Зверніть увагу, що з правого боку від цього напису є кнопка “Виключення”. Сенс її в тому, що ви можете вручну додавати сайти, до яких правило блокування можна не застосовувати. До речі, функція блокування спливаючих вікон є і Google Chrome. Про це ви зможете дізнатися в цій статті.

Думаю, що кілька витрачених хвилин виразно стоять того, щоб активізувати блокування спливаючих вікон, адже це збереже ваш час, нерви, а також вбереже трафік.

Ссылка на основную публикацию