Бойові завдання сьогоднішнього дня

З дев’ятої ранку оновилися щоденні завдання в рамках Зворотного відліку до 1.0. Для геймерів, які беруть участь в бойових завданнях з миттєвими і етапними нагородами, з’явилася можливість заробити ще більше приємних бонусів для гри.

Нагадаємо, що кожна щоденна завдання розділена на дві частини. Умови, а також призи в обох частинах ідентичні, а різняться вони лише бойовою технікою.

Перша частина підходить для учасників на танках від четвертого до десятого рівня, друга адаптована для геймерів від восьмого до десятого рівня. Іншим словами, якщо ви будете грати на танку вище восьмого рівня, то у вас з’явиться чудова можливість виконати обидві частини бойових завдань і отримати вдвічі більше нагород за це.

Перша частина сьогоднішньої бойового завдання передбачає пошкодження п’ятнадцяти танків противника. При цьому, розробники не обмежують число боїв, в рамках яких геймер може виконати вимогу.

За виконання завдання гравець отримає п’ятдесят відсотків до досвіду. Бонус буде діяти протягом години.

Також, нагорода має на увазі отримання колекційної марки Рикошет. Зверніть увагу, що для виконання завдання існують деякі обмеження.

Нанесений шкоди буде враховуватися тільки в випадкових боях, в тому числі і в генеральних битвах. Техніка гравця повинна бути від четвертого і до десятого рівня.

Виконати завдання і получічь нагороду можна тільки один раз на один обліковий запис. У другій частині все завдання аналогічні.

Потрібно буде також завдати шкоди п’ятнадцяти танкам противника в рамках будь-якої кількості танкових баталій. Однак, підходить для виконання цього завдання тільки техніка від восьмого і до десятого рівня.

Якщо гравець виконає дві частини щоденних бойових завдань, то він зможе отримати максимально можливу вигоду. Вона буде такою:

  • два слоти в ангарі;
  • сорок вісім вогнегасників автоматичного режиму;
  • сорок вісім великих ремкомплектов;
  • сорок вісім великих аптечок;
  • вісім резервів по п’ятдесят відсотків до досвіду;
  • вісім резервів по сто відсотків до досвіду екіпажу;
  • двадцять резервів по сто відсотків до досвіду;
  • двадцять резервів по двісті відсотків до досвіду екіпажу;
  • по п’ятнадцять порцій пудингу, бухти, хліба зі смальцем, кава з випічкою, міцної кави, шоколаду, поліпшеного раціону, ящиків коли і доппайков.

Поспішайте виконати щоденні завдання. Нагадаємо, що завтра відбудеться оновлення щотижневих бойових завдань.

Ссылка на основную публикацию