Бонус коди для WoT Blitz

Однією з версій гри в танки є World of Tanks Blitz, цей варіант розроблений для мобільників і планшетів. З таким додатком ви завжди будете в центрі гри, а просунутися в ігровому рейтингу вам допоможуть бонус коди для WoT Blitz.

Їх ви зможете використовувати на спеціальному полі, передбаченому в цьому додатку

Для новачків гри є інвайт-коди, які допоможуть отримати бонуси безпосередньо після процедури реєстрації.

Всі ці заохочення допомагають гравцеві прокачати свою техніку, що завжди непросто зробити в грі, а для цього як правило не вистачає бойового досвіду і відпущеного часу. Щоб отримувати багато нагород, накопичити більше досвіду за короткий час і при цьому не витратити свої кошти, необхідні бонуси.

Всі вони діляться на окремі категорії:

• тематичні;
• реєстраційні;
• тимчасові;
• рекламні.

Останні називають ще промо кодами, і роздають їх під час рекламних акцій, що проводяться розробниками і творцями реклами.

Іноді і самі творці гри дарують бонуси користувачам, шлях до яких зашифрований у святкових відеороликах. Для того щоб вибрати підходящий для себе продукт, необхідно зрозуміти призначення кожного бонусу. Так Инвайт коди є своєрідним запрошенням в бойове співтовариство, їх можна використовувати для отримання одного нового члена екіпажу.

Бонус коди для WoT Blitz володіють більш широкими можливостями, вони приносять ігровому аккунту такі важливі ігрові ресурси

Це може бути:

• Платіжні засоби у вигляді золота;
• Преміум аккаунти
• Ресурси у вигляді кредитів;
• Витратні матеріали;
• Преміальна техніка.

Знайти подарункові бонусні коди можна як на основному сайті гри, в форумі танкістів, або в соціальних мережах. В останньому випадку сайти проводять різні рекламні заходи, на яких лунають бонуси на раритетну техніку.

Окремі моделі танків преміум класу зустрічаються вкрай рідко, тому і приваблюють любителів боїв. Більшість безкоштовних бонус кодів мають одноразове використання, але кількість самих бонусів дуже велике, тому завжди можна знайти сайт, де роздають халявні коди.

Всі бонуси, які беруть участь в розіграшах, є чинними.

У самий найближчий час повинні з’явитися бонус коди і діючі аккаунти для WoT Blitz в нашому .

Але все ж слід побоюватися неперевірених сайтів, які для своєї розкрутки проводять подібні акції і при цьому використовують застарілі премії.

Для спокою гравців, можна сказати, що більшість танкових порталів слід встановленим правилам, і тут ви завжди знайдете кілька карток з промо кодами, які так важливі для гравців. Хай щастить.

Ссылка на основную публикацию