Бонуси World of Tanks на день танкіста

Почнемо з самих гарантованих призів за участь у Особистому заліку, де потрібно було набрати всього від 300 до 999 очок чистого досвіду і отримати Німецький середній танк 3 рівня Pz.Kpfw. S35 739 (f).

Враховується тільки чистий досвід за бій, без преміум аккаунта, без х2 за бій.

У порівнянні з заходом «Портрети Перемоги» в Олімпійському, організація проведення заходу автоматизованого в кращу сторону, можливість схитрувати зведена до мінімуму.

наприклад:

Після свята «Портрети Перемоги» на форумі підняли бучу, що досвід за гру учасника, що посів 1 місце (ставши переможцем години) були фальсифіковані за допомогою його друга, який був волонтером і передав порожню картку, а той її підробив і в результаті завдали шкоди в розмірі близько 50 000 р. своїм шахрайством, але як ви все прекрасно розумієте, справа не в грошах – а в ПРИНЦИПІ.

Цього разу, для того щоб увійти в ангар і зіграти бій в особистому заліку, необхідно було ввести нікнейм (гри World of Tanks) і номер картки, яку видавили при вході в ігрову зону особистого заліку.

Після завершення бою, з’являлося форма доя введення номера карти і никнейма (гри World of Tanks).

Тобто, розрахунок очок проводилися автоматично і спробувати зіграти другий бій, поки ніхто не побачить, не представляється можливим.

За що, величезне спасибі організатором, постаралися, змогли !!!!

Призи за особистий залік особливо не блищали різноманітністю, максимум можна було отримати німецький середній танк 5 рівня т-25, в порівнянні з минулим роком в Особистому заліку, можна було урвати навіть преміумні танки 7 рівня.

Отримання безліч безкоштовних бонус-кодів в цьому році було дуже скромно, а точніше кількість бонус-кодів досить велика, але в основному це коди на особисті резерви і зовсім рідко можна було отримати на преміальні дні.

На зворотному боці мультяшних танкових наклейок, була приклеєна папірець з бонусом на 1 день ПА і особистими резервами.

Яку можна було отримати необмежену кількість разів (природно підходячи до людини через певну кількість часу і не привертаючи до себе особливої ​​уваги видає коди) біля стенду SMM, з одного і того ж телефону за фотографію танка розміщену з правильними тегами.

Заходів було безліч де їх роздавали, але ближче до 15-ї години, все вже роздали і йшла боротьба за головні призи дня. У підсумку, хто встиг, той молодець.

P.S.

Зараз в службу підтримки надійшло безліч претензій, по бонус кодами, що не активуються або не додають танки Т-127.

Якщо питання не буде вирішене, то це буде жирний мінус, який перекриває всі плюси. Чекаємо і сподіваємося на рішення даної проблеми в позитивну сторону.

Ссылка на основную публикацию