Брандмауер в windows 7: як його налаштувати самостіоятельно

Спочатку в Windows 7 брандмауер включений з універсальними настройками. Деяких користувачів це влаштовує, інші вважають за краще відключити вбудований захист. Для того щоб це зробити, для початку слід відкрити програму.

Щоб знайти компонент, в Windows 7 відкриваємо меню Пуск і вибираємо Панель управління. У рядку пошуку вводимо брандмауер, вибираємо потрібну нам утиліту. Перед тим, як налаштувати фаєрвол Windows 7, слід подбати, щоб комп’ютер не залишився зовсім без захисту. Отже, відкриваємо меню фаервола і в лівій частині вікна вибираємо пункт Увімкнути або вимкнути. У вікні можна вибрати як повне відключення захисту, так і встановити настройки для кожної мережі окремо.

Крім того, тут можна відключити оповіщення про запит доступу до інтернету різних програм. Ця функція може бути досить зручною, так як вона дозволить заборонити доступ до мережі шкідливого ПО, яке часто є вірусами. Якщо ж вам відома програма, і ви хочете вирішити її підключення до інтернету, то потрібно відзначити ті мережі, в яких можна припустити зв’язок.

Особливості брандмауера в Windows 7

Перед тим, як налаштувати Windows Firewall в Сімці, слід зазначити, які особливості цей компонент має в даній версії ОС. У порівнянні з попередніми операційними системами, тут більш зручний і простий інтерфейс. У ньому чітко позначений не тільки сам профіль, але і його стан.

Крім того, в брандмауері є досить повний опис профілю. Для того щоб змінити параметри, можна скористатися посиланням Зміна параметрів або перейти в розділ Включення / відключення програми. Кожному профілю задані власні характеристики, відмінні від інших. Щоб повернути стандартні настройки, необхідно натиснути кнопку в лівій частині панелі утиліти Відновити умовчання. Після цього ви підтверджуєте, що хочете встановити початкові настройки, і у вас скидаються всі зміни. Тому навіть якщо ви забудете які стандартні настройки були вам не потрібно буде робити переустановку Windows 7. Як бачите, управління цим компонентом системи не складне, тому що розробники постаралися зробити інтуїтивно зрозумілий і простий навіть для недосвідчених користувачів інтерфейс.

Ссылка на основную публикацию