BrightNest: щотижневі замітки і списки справ допоможуть впоратися з домашніми справами


BrightNest: щотижневі замітки і списки справ допоможуть впоратися з домашніми справами

BrightNest – безкоштовне веб-додаток, який допомагає утримувати будинок в порядку завдяки нотаток, нагадуванням і інструкцій. Для того щоб почати користуватися додатком, потрібно всього лише пройти просту реєстрацію, а потім ввести деякі деталі щодо вашого будинку (кількість кімнат, тип електроприладів і т.д.). Виконавши всі ці умови, ви зможете додавати на Інформаційну панель списки справ, замітки і ін. Більш того, у вас з’явиться можливість складати списки важливих завдань і розподіляти їх між членами вашої родини. Додаток буде щотижня залишати оповіщення про заплановані справах на вашій панелі і у вхідній пошті. За допомогою таких заміток вам вдасться не тільки зекономити гроші, але і зробити догляд за будинком більш організованим.

 

Тепер, щоб почати користуватися сервісом, потрібно ввести дані про ваш будинок, в тому числі кількість кімнат, поверхів і ванн, наявність дітей / домашніх тварин, чи займаєтеся ви крім будинку облаштуванням саду і двору, чи є у вас басейн, горище, підвал або гараж, які прилади є в вашому домі і, нарешті, хотіли б ви ділитися своїми нотатками з іншими членами своєї сім’ї. 

 

потім BrightNest направить вас на Інформаційну панель, де можна познайомитися з категоріями, що дозволяють спростити управління домашнім господарством. Вкладка Слід зробити містить інформацію щодо того, як зробити перебування в будинку більш комфортним та затишним. Ці пункти ви можете додати в свої списки домашніх справ. Також у вас буде можливість складати списки і графіки наперед і згодом щотижня отримувати нагадування. Якщо завдання виконано, позначте його як Готово.

Виконаною роботою ви можете поділитися зі своїми друзями і членами сім’ї в соціальних мережах Facebook і Twitter або на свій розсуд скористатися електронною поштою.

 

Категорія Хоумфоліо дозволяє вам структуровано зберігати інформацію про будинок, в тому числі про колір фарби, номери телефонів і багато іншого. Ви також можете помістити туди керівництва по експлуатації своїх електроприладів і робити позначки щодо кольору фарби, покриття для підлоги, кухонного столу і інших деталей, що стосуються спалень, ванних кімнат і кухні.

 

 BrightNest – незамінний додаток, яке дозволить бути в курсі важливої ​​інформації про вашому будинку і зберігати списки справ в одному легкодоступному місці. Якщо вам складно утримувати будинок в порядку і управлятися з усіма домашніми справами, то вам дійсно потрібно скористатися цим прекрасним додатком.

Якщо вам сподобався цей додаток, то ви, ймовірно, захочете поглянути і на інші, про яких ми розповідали раніше.

Ссылка на основную публикацию