Бронювання танків WOT

Дуже важливо знати бронювання танків WoT, це може допомогти суттєво збільшити свою статистику. Що в першу чергу необхідно запам’ятати про броні? У бою часто доводиться стикатися лоб в лоб з ворожою технікою. Досвідчений гравець, знаючи параметри броні свого супротивника, може завдати йому максимальної шкоди прицілюючись в уразливі місця. А запам’ятовуючи особливості бронювання свого танка, можна використовувати броню, застосовуючи відповідну тактику. Таким чином, можна знизити ймовірність пробиття своєї бойової машини і отримати мінімальні пошкодження.

Виходячи їх цього, можна виділити два основних параметри – бронювання і бронепробітіе

Кожна машина має свою індивідуальну броню, товщина її скрізь різна. Найміцнішою є лобова, а найбільш вразливим місцем вважається корми. Борти також мають слабку броню в порівняння з передньою частиною, але більш товсту по відношенню до корми. Танки цього ж рівня або вище спокійно можуть завдати шкоди прямим пострілом в бортову частину, але не кожен танк нижчого рівня може її пробити.

На деяких бойових машина присутня додатковий захист і бронювання танків WoT у вигляді екранів – тонких листів стали. Звичайно, така броня не захистить танк від прямого попадання, але в іншій ситуації може перешкодити зробити це, змінивши кут пробиття снаряда. Окремі частини броні мають свій кут нахилу, як по горизонталі, так і по вертикалі. У цьому місці броня працює по-іншому.

У більшості випадків, особливо при русі така броня отримує рикошет. Її називають наведеної, тому що завдяки нахилу її товщина збільшується і пробити її дуже важко. Вежа танків має найміцнішу броню і плюс до цього, бічні і горизонтальні скоси.

Бронепробиваемость знаряддя також має свої складності в здатності пробивати бронювання ворожої техніки. Кожне знаряддя має свій калібр – діаметр стовбура, він може впливати на дальність і швидкість польоту снаряда, а також його точність попадання або розкид.

Пробіваємость в World of Tanks вказується для броні без урахування її нахилу

Тому приблизну товщину наведеної броні доводиться вираховувати самому.

Також параметри пробиваемости броні вказуються при середній дистанції – 100 метрів. Тому багато що залежить від розташування противника: в якому становищі, і на якій відстані знаходиться мета. Чим більше дистанція в зоні ураження, тим менше бронепробітіе. А з огляду на розкид знаряддя, на великій відстані є ймовірність рикошету або промаху.

Ссылка на основную публикацию