Browsec VPN для Яндекс браузера: огляд розширення

Browsec VPN для Яндекс браузера – це спеціальне розширення для доступу до заблокованих ресурсів! Як використовувати Browsec ВПН розповімо сьогодні!

Список заблокованих в Україні сайтів, куди раніше відправлялися веб-ресурси з порнографією, з інформацією про наркотики, опозиційні інтернет-джерела, online-казино, букмекерські сервіси, інші сайти з азартними іграми, нині стрімко поповнюється торрент-трекера і медіаресурсами, звинуваченими за рішенням суду в поширенні піратського контенту. Зокрема, це вже факт, що на території України заблоковані найпопулярніші торрент-трекери Рунета Rutracker і Rutor.

У той же час Роскомнадзор не вбачається порушення чинного законодавства РФ кожним з користувачів, хто використовує різні способи і інструменти для обходу блокування сайтів. Так що можемо без докорів сумління приступати до розгляду одного з численних способів доступу до заблокованих сайтів. У цій статті мова піде про розширення VPN Browsec, яке призначене для обходу блокування сайтів і вбудовується в усі популярні браузери:

  • Chrome;
  • Mozilla Firefox;
  • Opera;
  • Яндекс.браузер.

Про розширення VPN Browsec

VPN Browsec пропонує найпростіший спосіб обходу блокування сайтів. Не потрібно налаштовувати ніяких VPN-з’єднань, шукати в Інтернеті робочий анонимайзер, встановлювати в операційну систему спеціальний софт для зміни IP-адреси, миритися з повільною роботою Tor. Необхідно всього лише встановити одне невелике розширення.

Що знаходиться на панелі інструментів браузера, VPN Browsec завжди на підхваті, у лічені секунди змінить IP-адреса на помилковий і так само оперативно поверне назад IP-адреса реальний. Плагін майже не впливає на швидкість роботи ПК. Але найголовніший плюс його полягає в тому, що (завдяки адаптації під платформи Chromium і Mozilla Firefox) можна відвідувати заблоковані сайти в рамках роботи зі звичним налаштованим браузером. Аби він працював з розширеннями з магазину Google Chrome, Mozilla Firefox або Opera. Нічого нового, крім кнопки швидкого доступу, освоювати не потрібно.

Приховуючи реальний IP-адресу і підміняючи його на помилковий з місцем розташування де-небудь в Європі або США, розширення є ідеальним інструментом для обходу блокування сайтів на території країн СНД і Азії – будь це блокування з подачі державних органів влади або ж це корпоративний спосіб відлучення працівників від соцмереж в робочий час. Останнім плагін VPN Browsec обіцяє ще й шифрування інтернет-трафіку, щоб адміністрація на роботі не змогла відстежити відвідані сайти. Плюс до цього, для роботи розширення не потрібні права адміністратора.

У Browsec є свій офіційний сайт, причому навіть в російськомовній версії, де його можна встановити в конкретний використовуваний браузер – або безпосередньо, як у випадку з Mozilla Firefox, або по перенаправлення на потрібну сторінку в магазині розширень, як у випадку з «хромоподобнимі» веб -обозревателямі.

VPN Browsec для Mozilla Firefox

Для установки плагіна в Mozilla Firefox заходимо на і в розділі «Завантажити» тиснемо кнопку «Встановити розширення».

Дозволяємо установку.

Встановлюємо його.

Кількома з’явилася на панелі інструментів кнопку VPN Browsec для зміни IP-адреси і перевіряємо результат. У нашому випадку вихід в Інтернет здійснюється нібито з Амстердама. Для відключення активності розширення і повернення до свого реального IP-адресою повторно тиснемо на кнопку плагіна на панелі інструментів.

На той випадок, якщо обліковий запис комп’ютера настільки обмежена, що не можна встановити хоч який-небудь сторонній браузер, творці плагіна передбачили портативну версію Mozilla Firefox для Windows з встановленим розширенням. Портативну версію Mozilla Firefox можна завантажити з того ж офіційного сайту.

Завантаживши архів з портативним Mozilla Firefox, необхідно розпакувати його в потрібне місце на комп’ютері.

VPN Browsec Chrome

Специфіка роботи розширення на платформах Chromium і Mozilla Firefox не відрізняється суттю, але має кілька різну організацію. На офіційному сайті плагіна немає портативних версій Google Chrome, Opera і яндекс.браузер, але в цих Chromium-браузерах отримаємо можливість вибору країни для зміни IP-адреси. Вибір, правда, убогий – всього лише 4 країни, проте, для більшості випадків, якщо обраний за замовчуванням помилковий IP-адреса не вирішить проблему з обходом територіальної блокування, його можна буде змінити на IP іншої країни.

Для установки неободимо в вікні Google Chrome заходимо в розділ «Завантажити», натискаємо «Встановити розширення».

За перенаправлення потрапимо в магазин Google Chrome на сторінку установки.

Після установки на панелі інструментів Google Chrome виявимо кнопку зі значком плагіна, що включає і відключає роботу плагіна. У випадаючому вікні при натисканні кнопки побачимо згадану вище можливість вибору країни для зміни IP-адреси.

Розширення VPN Browsec для Яндекс браузера

Точно так же, як і в Google Chrome, скачати ВПН для Яндекс браузера досить легко.

Оглядач від першого пошукача Рунета підтримує роботу розширень з магазину Google Chrome, де, власне, і можна встановити VPN Browsec.

Browsec для Opera

Для Opera існує своє розширення. Потрапити на потрібну сторінку в магазині Opera можна самому або як в розглянутих вище випадках – по перенаправлення з офіційного сайту.

Специфіка роботи з VPN Browsec в Opera така ж, як в Chrome – розширення включаємо і відключаємо кнопкою на панелі інструментів. А при необхідності міняємо країну виходу в Інтернет.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию