Canon LBP 3000 драйвер Windows 7 – установка і настройка

Вітаю вас, дорогі читачі.

Існує маса принтерів, використовувати які буде зручно не тільки вдома, а й на робочому місці. Але для цього обов’язково має бути встановлено відповідне програмне забезпечення. Зокрема, сьогодні я розповім про Canon LBP 3000 драйвер Windows 7. Справа в тому, що не у всіх користувачів це обладнання працює нормально. Але ситуацію, що склалася можна змінити.

Загальна інформація

Пристрій від відомого виробника відповідного обладнання є лазерний принтер, який розрахований тільки для чорно-білого друку (чорно-білої). Незважаючи на це апарат все ж вимагає наявності на комп’ютері відповідного програмного забезпечення.

Диск

У більшості випадків, незалежно від місця придбання, в комплекті з устаткуванням поставляється спеціальний диск, на якому знаходяться драйвера. При цьому вони передбачені для різних версій Windows, які мають різну розрядність – x32 або x64.

Підключаємо принтер. Для його установки потрібно просто вставити диск у відповідний роз’єм, дочекатися автозапуску і вибрати відповідний пункт. Після цього необхідно вказати версію системи і дочекатися закінчення процесу. Іноді потрібне перезавантаження.

Якщо ж з якихось причин інформація з диска не запускається, пробуємо інший варіант:

 1. Вирушаємо в «Панель управління».

 2. Потім переходимо на «Пристрої та принтери».

 3. натискаємо «установка принтера».

 4. Відкриється вікно, де система постарається автоматично визначити новий компонент.

 5. Користуючись підказками, виконуємо всі необхідні рухи.

Інтернет

Ще одним зручним для використання джерелом є «Світова павутина». Тут кожен бажаючий зможе скачати драйвера швидко і без будь-яких проблем. Для цього найкраще брати відповідне ПО з офіційного сайту.

Заходьте на потрібний ресурс, відправляєтеся в меню підтримки клієнтів, вибираєте відповідне пристрій, версію операційної системи, бітность і завантажуєте файл. Швидше за все він буде представлений у вигляді архіву. Розпаковуємо його. Тепер заходимо в інформацію, що з’явилася папку, вибираємо файл, який є додатком. Запускаємо його. Користуючись підказками, встановлюємо ПЗ.

Іноді трапляється так, що з якихось причин вищевказані дії не призводять до бажаного результату. Щоб домогтися потрібних, пробуємо другий варіант з попереднього способу.

Варто відзначити, що не важливо будете ви використовувати російську версію драйвера або англійську. Адже по факту не передбачена спеціальна програма, в якій можна буде додатково виставляти потрібні налаштування.

оновлення

Ще одним варіантом, який може допомогти заробити пристрою, є оновлення системи:

 1. Підключаємо апарат.

 2. Заходимо в «Панель управління».

 3. Вирушаємо в «центр поновлення».

 4. Натискаємо в новому вікні «Перевірка».

 5. Після цього перевіряємо посилання, що вказують на важливі і необов’язкові доповнення.

 6. Шукаємо потрібний рядок, вибираємо її.

 7. Після цього натискаємо «встановити».

Чекаємо закінчення процесу. Іноді для коректної роботи може знадобитися перезавантаження комп’ютера і самого принтера.

Як видно, існує кілька способів, які допоможуть зробити пристрій робочим.

Сподіваюся, вам допомогла ця стаття. Підписуйтесь, і ви дізнаєтеся ще багато цікавого про своє комп’ютері.

Ссылка на основную публикацию