Centurion Mk. 5/1 RAAC – преміум танк 8 рівня Великобританії

І знову здрастуйте. У грі відбуваються значні зміни, але на тлі загальних поліпшень, ми зовсім забули про нову техніку, а розробники пам’ятають про поповнення, і не перестають радувати гравців новими одиницями бойової техніки.

Танк Centurion Mk. 5/1 RAAC – представник Туманного Альбіону, який не так давно з’явився в числі танків Великобританії в проекті World of Tanks. Машина преміумна, відноситься до категорії середніх танків і комфортно розташувалася на VIII рівні.

Дивно, але на відміну від більшості останніх новинок, в грі з’явився не черговий «паперовий проект», а цілком реальна і боєздатна машина, яка стояла на озброєнні армії Австралії.

Незважаючи на те, що деякі тестери охрестили новачка «кенгуру», танк є типовим англійцем, з характерним для представників цієї нації точним знаряддям і непоганим втратою в хвилину. Тепер про все по порядку.

Тактико-технічні характеристики

Пропонуємо почати гайд по Centurion RAAC з короткого огляду основних параметрів. Це в житті людини зустрічають по одягу, а в грі танкам відразу лізуть в моторне відділення і вивчають озброєння. Отже, заявлена ​​міцність нашого гостя складає 1 400 ХР. В цілому, це стандартно-усереднений показник, тому сильно виділятися на тлі однокласників машина не буде. При цьому в плані огляду WG приємно дивує, подарувавши «британцеві» далекозорість в 400 метрів.

Дивно, що і коефіцієнт непомітності нового танка виглядає непогано: 20% в статично-нерухомому стані. Звідси випливає висновок, що в грі танк зможе непогано світити ворога, причаївшись в щільних кущах і отримуючи додаткове срібло за нанесений по засвітився шкоди. Від себе додамо, що стріляти в тих же самих кущах вкрай не рекомендується: маскування моментально злітає, немов опале листя, опускаючись до критично-сумовитих 4%.

Тепер ліземо до Centurion Mk. 5/1 RAAC WoT в обіцяне вище моторне відділення. Незважаючи на те, що «британець» заявлений на VIII рівень, важить він як повноцінна «дев’ятка». Конструкційний вага машини 51 тонна, а й двигун встановлений відповідний: 950-сильний дизель. Таке співвідношення дає нам 18.6 «конячок» на тонну. Це непогано, але легким на підйом і маневреним танк точно не назвеш.

Розігнатися машина може тільки до 50 км / год, залишаючись твердим середнячком. Крім цього, кульгає і маневреність: швидкість повороту ходової в 36 град / сек виглядає досить скромно. Логічно припустити, що на підйомах, пісках і болотах СТ буде сильно втрачати в швидкості і навряд чи розженеться більше 40 км / год.

Розібравшись в деталях, пропонуємо разом з нами порадіти озброєння, яке дійсно виглядає дуже гідно. Отже, для гри нам пропонують знаряддя OQF 20-pdr GUN Type B Barrel, здатне дірявитимуть броню товщиною 226 мм.

Додамо, що бронепробітіе вказано для бронебійних снарядів. В цьому плані Centurion Mk. 5/1 RAAC перевершує всіх однокласників за винятком власних співвітчизників. Завдяки цій особливості, можна помітно заощадити на Голді, яка, до речі, пробиває всього 258 мм броні.

Разовий шкоди становить 230 одиниць, що є абсолютним мінімумом для машин VIII-го рівня. Тому і ДПМ виходить порівняно невисоким: близько 1 900 одиниць. До слова, знаряддя цілком слушного: з розкидом в 0.31 на сотню можна цілком комфортно розстрілювати ворога на дальньої дистанції.

Зводиться ствол за 2.2 секунди, схиляється до землі на 10 градусів. Перезаряджається техніка за 7 секунд, що дозволяє виробляти 8 пострілів в хвилину.

устаткування

Як ви змогли переконатися, Centurion Mk. 5/1 RAAC танк вельми своєрідний, тому деякі параметри явно потребують поліпшення. Для цього в грі передбачено доп. обладнання. На жаль, встановленням модулів можна підвищити альфу, зате можна поліпшити інші характеристики. Ми рекомендуємо спробувати такий джентльменський набір:

 • Досилатель. Стандартний варіант для багатьох танків, що дозволяє збільшити скорострільність.
 • Стабілізатор. Середнім танкам часто доводиться вести вогонь на ходу, тому стабілізація знаряддя ніколи не буває зайвою і помітно підвищує ефективність ведення вогню.
 • Протиосколочна підкладка. Досить результативна страховка, що дозволяє помітно знизити збиток від фугасних снарядів.

Просвітлений оптику ставити не має сенсу: огляд у танка хороший. Можна спробувати «Вентиль», але обіцяний приріст до всіх характеристикам буде непомітний. Не забувайте завантажувати ремкомплекти і вогнегасники. Прикро буде згоріти на початку бою від вдалого попадання фугасу в моторне відділення або стояти під вогнем противника, не маючи можливості полагодити гусеницю і марно витрачаючи і без того невеликий запас міцності.

обладнання від вододлов

Перкі для екіпажу

Другий варіант підвищити ефективність «британця» – прокачати екіпаж. Тут можна не відхилятися від стандартної схеми і вивчати навички в традиційній послідовності:

 • Ремонт.
 • Пожежогасіння.
 • Маскування.

Після цього скидаємо навички, отримуючи 100% «Бойове братство» і, наприклад, ремонт. Далі продовжуємо навчання на свій розсуд, ставлячи танкістам профільні перкі. На нашу думку, командиру потрібно відразу вкачати «Лампочку», а механіку-водію «Короля бездоріжжя».

бронювання

У плані бронювання Centurion Mk. 5/1 RAAC в WoT точно не буде хлопчиком для биття. Захищена машина досить добре, що пояснює посередні швидкісні показники при досить непоганому двигуні.

Найбільш міцною частиною машини є лобова проекція вежі, де є 258 мм, відмінно прикриті широкої гарматної маскою. Форма у вежі досить рикошетне, але численні обважування і виступаючі елементи трохи псують позитивну картинку. Борти вежі також не є непорушним бетоном, але 89 міліметрів цілком можуть танковать більшість снарядів, що летять по дотичній під великими кутами.

Верхню лобову деталь захищає значна бронеплита товщиною 120.7 міліметрів, розташована досить вдалим кутом. З НЛД у танка класична для англійських машин біда, тому ховати його потрібно будь-якими способами, сором’язливо ховаючи за купами каміння і рельєфом місцевості. Борти корпусу слабенькі: 50 мм і відсутність екранів перетворюють танк в ласу здобич для багатьох.

Як грати на Centurion Mk. 5/1 RAAC

Діяти потрібно максимально грамотно і обережно. По-перше, не варто забувати, що основне завдання преміумного танка – приносити дохід. Оптимальними варіантами для цього залишаються втрати, завдані союзниками по вашому засвітився, і персональна ефективність. Потрапляючи на відкриті карти варто грати більш сейвово, поєднуючи роботу пасивного світляка і досить ефективною в плані знаряддя ПВ.

По-друге, не варто занадто покладатися на міцну броню і бадьоро ломитися з тяжами продавлювати напрямок. Якщо команда зіллється Centurion Mk. 5/1 RAAC не встигне швидко втекти від переслідування, а залишився без підмоги і прикриття неповороткого «британця» розберуть практично миттєво. Танк не є рекордсменом швидкості, тому до початку бою вибираємо не тільки вигідну позицію, але і заздалегідь прораховуємо шляхи відходу. Постійно моніторимо ігрову карту, щоб в разі небезпеки прибитися до союзним танкам.

Дана машина є вираженим танком підтримки, основне завдання якого – прикриття команди з другої або навіть третьої лінії: точність знаряддя має до дистанційних перестрілок. Бажаючим отримати порцію адреналіну і опинитися в епіцентрі подій радимо практикувати таку тактику гри взводом, щоб не залишитися на самоті проти переважаючих сил противника.

Підведемо підсумки

безумовними позитивними характеристиками танка є:

 • Дохід. Гарне пробиття бронебійним снарядом дозволяє відмовитися від голди, що помітно підвищує винагороду за результатами бою.
 • Броня. Тут є похибки, але в цілому лобова проекція машини гідна поваги.
 • Огляд. Для середніх танків його ніколи не буває занадто багато. Беріть, поки дають.
 • Точність. Любителі постріляти здалеку напевно оцінять цю характеристику знаряддя.

недоліки:

 • Вразливий НЛД.
 • Низький разовий шкоди.
 • Посередня швидкість і відверто слабка динаміка.
 • Відсутність пільгового рівня боїв.

Ссылка на основную публикацию