Червону Відьму з MCU все називають Вандою Максімофф, але ніхто кодовим ім’ям

За останні кілька фільмів Marvel Studios Алая Відьма знайшла небачену популярність і стала одним з найбільш сильних персонажів кіновсесвіту Marvel. Однак тим часом, коли до інших персонажів вже давно звертаються по кодовому імені, як не дивно, до неї ніхто не звертається відповідно її позивному. Персонаж Ванда Максімофф була введена в MCU разом зі своїм братом П’єтро у фільмі «Месники: Ера Альтрон». Хоча герой, не названий Ртуттю, в кінцевому підсумку вмирає в даному фільмі, Ванда продовжує з’являтися в інших картинах всесвіту – «Перший месник: Протистояння» і «Месники: Війні нескінченності», перебуваючи членом Месників в обох стрічках. І все ж, ніхто жодного разу не назвав її Червоної Відьмою за все ці три фільми. Зазвичай її називають просто Вандою. І це дивує, з огляду на той факт, що фанати називають її саме Червоної Відьмою, як це було заведено в коміксах.
Кадр з фільму «Месники: Ера Альтрон»

Як не дивно, Ванда Максімофф – не єдиний персонаж, якого не називають супергеройський ім’ям. Сем Вілсон, відомий за коміксами, як Сокіл, завжди був названий своїм ім’ям, незважаючи на те, що у нього є безпілотник, який він прозвав Редвінг, як в коміксах.

Однак у більшості інших героїв є позивний, тим більше, у тих героїв, які обзавелися сольним фільмом. Людина-павук, Доктор Стрендж, Людина-мураха і інші. Можливо, пора вже фанатам поклопотатися, щоб Marvel проявив повагу до Червоної Ведьме.

Жарти в сторону, можливо, незабаром Ванда Максімофф обзаведеться власним серіалом, адже недавно з’ясувалося, що Marvel Studios працює над обмеженими серіалами про Червоної Ведьме і Локі, яким не світять власні фільми.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Елізабет Олсен і Том Хіддлстон намір повторити свої ролі в майбутніх серіалах, які будуть транслюватися на новому потоковому сервісі Disney.

Ванда Максімофф зазнала деяких змін в останніх фільмах, так вона позбулася свого соковіанского акценту, який у неї був в Ері Альтрон і Протистоянні. Ми вже пару статей назад пояснювали причину цієї зміни.

Напевно в кінострічці «Месники 4» ми нарешті знову зустрінемося з Вандою Максімофф, ось тільки станеться це в кінці весни наступного року. А що Ви думаєте з цього приводу того, що Ванду не називають Червоної Відьмою в фільмах MCU? Висловіть свою думку в коментарях.

Ссылка на основную публикацию