Чесний відгук про KanonenJagdpanzer 105 преміум танку

KanonenJagdpanzer 105 або назва, яке фіг вимовиш, але схоже на канонягпанзер 105. преміумного пт-сау Німеччини 8-го рівня, який з’явиться у продажу з 8-ого жовтня по 15-е жовтня і буде продаватися всього тиждень. І по судячи ТТХ машини, до яких ми повернемося трохи пізніше, у нас намічається нова імба, або ж повернення Е-25 в продаж, але в іншому образі і на іншому рівні.
Kanon 105 з легкістю може змістити Skorpion G за популярністю, тому що, коротко кажучи, він швидше, точніше, непомітніше, маневреннее, краще пробиває і ДПМ-неї, ніж Skorpion G.

Повний огляд – Kanonenjagdpanzer 105

Загальні значення ТТХ

Якщо зіставити ТТХ Е-25 і Kanonejagdpanzer, то можна побачити, що ця машина поліпшена версія Е-25, максимальна швидкість на 5 км / год більше, ніж у е-25. Разовий Втрати 390, що набагато краще стрельнути і сховатися, ніж у е-25, стріляючи по 3-4 снаряда на той же шкоди і підставляючи свою тушку для супротивників.

Kanone маневреність, ніж Е-25, і ЛТ буде складніше закриття цей танк. А так же, маскування у цього танка майже така ж як у Е-25. В результаті Розробники вводять черговий Нагіб за гроші і стріляють кущі.

обладнання

досилатель дозволить збільшити ДПМ, а заодно і Прибутковість в Хвилину
вентилятор збільшить точність танка, а заодно і інші характеристики і перки на 5%
стереотруба дозволить не залишитися без підсвітки, коли інші союзники відправляться в ангар

Перкі екіпажу

1) Для початку краще качати екіпажу маскування, а командиру лампочку
2) за смаком: можна спочатку прокачати Бойове братство екіпажу, щоб не залишитися на 3-му перці без додаткових бустеров, де потрібно більше досвіду для прокачування. Або ж до качати командиру маскування, наводчику снайпера, водієві Короля бездоріжжя, і заряджаючий безконтактну БК
3) Або бойове братство, якщо використовували 2ий спосіб у другому пункті, або інше до душі

Як грати на KanonenJagdpanzer 105?

У тих у кого є Е-25, приблизно вже повинні знати, як грати.

А для тих у кого його немає, я розповім:
На початку гри краще зайняти ключові Пт-позиції, благо рухливість цього дозволяє і розстрілювати тих, хто тільки виїхав з бази і відігравати за рахунок маскування, але враховуйте те, що непомітність після пострілу у Kanone нижче, ніж у Е-25, поетоу є шанс того, що ви підсвітити відразу ж після пострілу, щоб від цього перед утриматися, відкочується на 15 метрів від куща перед вистрелом- це дозволить вам більше залишатися непоміченим і бути стріляють кущами. В середині бою, вже можна підшукувати високі танки без прекритія, претереться їм в бік і розстріляти його без втрати ХП.

Ну а в кінці, ви ж можете першим забрати ворожу арту, тому що швидкість цього дозволяє. Але пам’ятайте головне завжди правильно читайте міні карту, де допомогти союзникам продавити напрямок, ну або ж, навпаки, отдефіть фланг, Завжди слідкуйте за тим позиції противників і союзників і правильно використовуйте цю інформацію. Не бійтеся змінювати фланги на цьому ПТ, він може, так само допомогти в продавлюванні флангу разом з СТ, або ж на відстані може допомогти Важким танкам утримати позиції.

Ссылка на основную публикацию