Чому Айфон Неможливо зарядити телефон? Що робити, якщо Айфон Неможливо зарядити телефон?

причин, чому Айфон Неможливо зарядити телефон буває жоден десяток і частина з них можуть вирішуватися без звернення до сервісного центру. Для економії коштів рекомендується попередньо спробувати усунути несправність самостійно. Маніпуляції не вимагають особливих навичок, досить слідувати інструкції.

Айфон Неможливо зарядити телефон, але показує, що заряджається

Одна з найпоширеніших проблем, що Айфон перестав заряджатися полягає в збої програмного забезпечення. Прошивка дала збій і цей стан цілком можна поправити. Смартфон має спеціальний контролер, його основне завдання розпізнавати підключення зарядки і контролювати процедуру. Його функція повністю залежить від програмної складової і, при наявності будь-яких збоїв, буває проблема з неправильним розпізнаванням даних з датчика.

Для початку зарядки обов’язково необхідно передати на контролер відповідну команду, інакше до батареї харчування навіть не буде передано. Зависло ПО може послужити причиною різних збоїв з відображенням батареї в панелі повідомлень.

Більшості користувачів вдається усунути проблему простий перезавантаженням пристрою. Радикальна перезавантаження викликається за допомогою одночасного затиснення клавіш Home і Power. Тривалість утримання становить 30 секунд. Після перезавантаження проблемою може зважитися.

Якщо збій спровокований більш серйозної програмної помилкою, доведеться перепрошивати Айфон.

Що робити, якщо Айфон Неможливо зарядити телефон через забрудненого порту

Неможливо зарядити телефон Айфон 5 і інші моделі нерідко через простого потрапляння бруду в порт зарядки основна складність, що сміття не завжди помітний візуально. Висновок очевидний – не варто носити смартфон в кишенях штанів або штанів, куди постійно потрапляє усілякий сміття.

Найчастіше сміття накопичується тривалий час в роз’ємі поки його збирається така купа, що зарядка перестає вироблятися зовсім. Через частого з’єднання пристрою з кабелем Lightning пил пресується і запобігає нормальне з’єднання з пристроєм.

Важливо! Чистити вручну за допомогою голки не можна, так як це може привести до механічних пошкоджень елементів смартфона, аж до виходу з ладу контролера.

Для усунення сміття використовуйте зубочистку з дерева. Особливу увагу звертайте на кути, в них частіше і більше накопичується сміття. Постарайтеся не пошкоджувати контакти.

Важливо! Після чищення потрібно підключити пристрій до зарядного блоку і почекати близько 15 хвилин, так як при глибокої розрядки смартфону буде потрібен час для передачі будь-яких сигналів.

Айфон Неможливо зарядити телефон від зарядки через несправність USB-порту

Попередньо слід упевнитися, що все гаразд USB-роз’єм, до якого підключається кабель, відповідно при несправності не заряджається Айфон 5s, як і будь-яка інша модель. У стаціонарного комп’ютера вбудовано багато портів, варто скористатися іншим варіантом. Методика проста завдяки можливості швидкої діагностики.

Важливо! На порти комп’ютера може подаватися недостатня напруга для швидкої зарядки смартфона, через це швидкість знижується або зовсім відсутній. Рекомендується виконувати зарядку від розетки.

Існують деякі можливості регулювання харчування портів завдяки налаштуванням на комп’ютері, але їх використання рекомендується тільки при неправильній попередньої оптимізації.

Важливо! Від клавіатури заряджати не варто.

Неможливо зарядити телефон Айфон 6 через пошкодження зарядного пристрою

Дуже часто Неможливо зарядити телефон Айфон 7 і старші моделі через проблеми з зарядним блоком. Велика частина всіх випадків пов’язані з діями користувачів.

Відносно зарядки потрібно звернути увагу на ряд важливих факторів:

  1. Завжди купуйте оригінальні зарядні пристрої. Китайські зарядки, в переважній більшості випадків, призводять до серйозних порушень в роботі смартфона. У деяких власників такі аксесуари привели до швидкого зносу батареї, в інших спровокували пошкодження контролера, а іноді і зовсім привели до поломки пристрою. Переплачувати за оригінальні зарядки однозначно варто.

  1. Якщо кабель оригінальний, існує інший ризик – простий знос шнура. Мало хто користувачі дбайливо ставляться до кабелів, відповідно часто наступають на них, шнури перетіраются про краю меблів або придавлюються ніжками. Проведення всередині зарядки досить крихкі і ставиться до них потрібно обережно. Часті перегини вкрай шкідливі для кабелю. Часом через несправний шнура зарядка обривається на певній позначці.
  2. «Кабель не сертифікований». Корпорація Apple придумала спеціальні алгоритми перевірки оригінальності використовуваного кабелю. У міру розвитку iOS способи встановлення автентичності поліпшуються і деякі кабелю здатні їх пройти. Рекомендується заряджатися оригінальним пристроєм.

несправність смартфона

Будь-який елемент смартфона може пошкодитися, можливо причина в шлюбі, але частіше в неправильному використанні. Переважно пошкоджень піддається контролер або батарея. В цьому випадку доведеться звернутися в сервісний центр.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Чому iPhone Неможливо зарядити телефон і що робити в цьому випадку?», То можете задати їх в коментарі

Ссылка на основную публикацию