Чому Айфон заряджається тільки коли вимкнений – що робити


Чому Айфон заряджається, тільки коли вимкнений?

За останнє десятиліття мобільні телефони (смартфони) проникли в усі сфери діяльності людства. Багато людей просто не уявляють вихід з дому без вірного помічника в кишені.

буде корисним

Сучасний смартфон – багатофункціональний інструмент, який дозволяє не тільки здійснювати дзвінки, але і повноцінно серфить в Інтернеті, займатися віддаленою роботою, а також здійснювати безготівкові платежі, використовуючи сам апарат замість банківської пластикової карти.

Збільшення функціоналу електронних пристроїв тягне за собою підвищену витрату енергії акумулятора. І саме з цим блоком найчастіше виникають проблеми у власників телефонів.

Зверніть увагу

Проблема з зарядкою батареї може бути викликана безліччю причин: несправністю самого акумулятора, поломкою USB-порту або виходом з ладу електронної схеми, що відповідає за контроль заряду.

У гаджетів відомої компанії Apple існує ще одна проблема: поповнення обсягу батареї відбувається тільки при повністю вимкненому живленні апарату.

Так чому Айфон заряджається, тільки коли вимкнений? Дати відповідь на це питання відразу складно, причин може бути кілька. Нижче в статті наведені можливі варіанти вирішення проблеми. У деяких випадках користувач може впоратися з ситуацією самостійно, в інших – доведеться звернутися за допомогою в сервісний центр.

Несправність зарядного пристрою

Найпоширеніша причина в ситуації з неправильним алгоритмом зарядки Айфона – це несправність самого адаптера харчування гаджета. Щоб переконатися в цьому, потрібно взяти аналогічний адаптер у знайомого або колеги по роботі і підключити його до свого девайсу. Якщо процес поповнення енергією запуститься навіть на пристрій увімкнено, значить, вся справа в зарядному пристрої. Якщо ж ситуація не зміниться, то доведеться звернутися до фахівців: швидше за все, вийшов з ладу контролер заряду.

можна також спробувати підключити своє зарядний пристрій до іншого, свідомо справного, смартфону Apple. Якщо процес зарядки почався, значить потрібно шукати проблему в самому апараті.

Зверніть увагу

З девайсами корпорації Apple вкрай рекомендується використовувати тільки оригінальні зарядні пристрої. Бажання заощадити і придбати дешевий аналог може привести до виходу з ладу Айфона і дорогого ремонту.

Несправність акумуляторної батареї

Чи стикалися Ви з проблемою зарядки iPhone?

Так, довелося віддати пристрій в сервісний центр

Ні, завжди все було нормально

Свій варіант в коментарях

Другою причиною, чому Айфон заряджається, тільки коли вимкнений, може бути несправність акумулятора. Батарея частенько перестає правильно працювати з-за звичайного фізичного зносу. У такій ситуації слід виконати наступне:

  • Вимкнути Айфон.
  • Приєднати гаджет до свідомо справного оригінальному блока живлення, включеному в електричну мережу.
  • Залишити все в такому вигляді мінімум на дванадцять годин.

Важливо знати

Якщо дана процедура не вирішила проблему, можливо, вийшла з ладу електронна схема контролера харчування і доведеться віддати апарат в сервісний центр для відновлення працездатності.

Проблема з програмною частиною мобільного апарату

Іноді описане вище поведінка Айфона при зарядці можливо при некоректному функціонуванні програмної частини смартфона. Наприклад, споживання енергії відкритими програмами перевищує зарядний рівень струму, що видається адаптером живлення. Якщо склалася така ситуація, потрібно максимально очистити пам’ять пристрою від непотрібних додатків і після цього протестувати апарат на предмет зарядки заново.

Додаткові варіанти вирішення проблеми:

  • Виконання повернення налаштувань смартфона заводські налаштування. Кожен смартфон можна повернути до початкового стану, в якому він був на момент покупки. При цьому видаляється весь накопичений програмний сміття. Важливо пам’ятати, що перед виконанням скидання треба скопіювати всі важливі дані зі смартфона на персональний комп’ютер, щоб уникнути їх втрати.
  • Оновлення програмного забезпечення девайса.
  • Перевірити на предмет фізичного пошкодження USB-кабель.
  • Спробувати підзарядити Айфон від персонального комп’ютера.

Зверніть увагу

Якщо вжиті заходи не дали результату, то, швидше за все, несправність криється в самому апараті і тут вже без звернення до авторизованого сервісного центру не обійтися.

висновок

Прочитавши наведений вище інформаційний матеріал, власник девайса корпорації Apple зможе самостійно розібратися, чому Айфон заряджається, тільки коли вимкнений. Запропоновані інструкції прості і доступні для розуміння.

Важливо знати

Щоб уникнути проблем з гаджетом компанії Apple, завжди використовуйте оригінальні аксесуари, рекомендовані виробником. Ніколи не намагайтеся робити ремонт самостійно, краще зверніться в авторизований сервісний центр.

Ссылка на основную публикацию