Чому батарея швидко розряджається?

Останнім часом все частіше я чую про проблеми часу роботи батареї в смартфонах … На самому справи вона була завжди, але тільки зараз, коли «розумні» телефони є у всіх, вона проявляє себе так сильно. У цій статті я розповів про те, що допоможе вам продовжити термін служби акумулятора в смартфоні на пару годин мінімум.

Змушуємо батарею довго працювати

Перед початком хочу нагадати, що кожна функція в вашому пристрої вимагає якихось ресурсів і, як правило, це заряд батареї.

Ця інструкція не збільшить час роботи смартфона в кілька разів, але додасть до нього пару годин точно. Також варто розуміти, що якщо батарея пошкоджена або ви хочете дізнатися, як граючи в ігри цілий день вам збільшити цикл життя смартфона, то стаття вам не допоможе. Єдиний ваш вихід – більш ємний акумулятор в новому пристрої.

Дана стаття підійде для будь-якого мобільного пристроїв незалежно від операційної системи, так як правила для всі однакові.

Яскравість екрану і модулі зв’язку

По-перше, не мучте свої очі, збережіть свій зір і не виставляйте яскравість на максимум. Це істотно заощадить заряд акумулятора і збереже здоров’я очей.

Якщо ж ви вважаєте, що це не так важливо, то раджу зайти в налаштування і подивитися, що з’їдає вашу батарею (стабільно на першому місці буде екран).

Також, після використання інтернету вимикайте режим мобільного зв’язку або Wi-Fi – немає ніякого сенсу залишати його включеним, тим більше, якщо хочете збільшити час життя смартфона.

Якщо ви використовуєте мобільний інтернет, а потім різко включили wi-fi модуль, не забувайте відключати мобільний – це найпоширеніша помилка з усіх, що я бачив в процесі використання смартфонів.

Так, пристрій вибирати між 3G, 4G, LTE або Wi-Fi в сторону останнього, але це не означає, що модулю потрібно працювати і, увага, губити батарею.

Виходячи із зони дії wi-fi відключайте відповідний модуль. Якщо подивитися на витрату батареї у відсотках, то можна побачити, що wi-fi і мобільний зв’язок з’їдають приблизно однакову кількість енергії:

Тому було б розумно використовувати їх окремо і, коли не потрібні, відключати.

Датчики і настройки батареї

В кожному телефоні є вбудовані функції, які допомагають нам жити в певних ситуаціях. Наприклад, якщо ви використовуєте телефон як GPS-навігатор, то, логічно, у вас повинен працювати GPS.

Так ось, найкраще відключити все, що ми не використовуємо або використовуємо рідко і включати тільки в разі потреби. Відтягніть верхню шторку, якщо у вас Android:

Або нижню, якщо iOS:

І вимкніть усі непотрібні в даний момент датчики. В ідеалі, коли ви не користуєтеся функціями смартфона, шторки повинні виглядати так:

Крім усього вищесказаного, в кожному новому телефоні є режим енергоефективності (в кожному свій і виглядає по різному). Вам достатньо зайти в налаштування акумулятора і, що-небудь подібне ви там знайдете:

Ви можете, витративши 10-15 хвилин, виставити оптимальні для вас налаштування і все у вас буде працювати як треба.

Крім того, в момент, коли телефон лежить у кишені найкраще включати режим, який відключає всі функції смартфона, крім тих, які перетворюють його в звичайний цегла телефон (звонилка і смсочкі), якщо такий є звичайно. Ця процедура призведе до, практично, нескінченного часу роботи пристрою.

Як зберегти батарею в майбутньому

Це, звичайно, не точний факт, але, найкраще заряджати телефон від рідної (того, що в комплекті) зарядного. Буває таке, що, якщо ви використовуєте китайське зарядний за 5 гривень, то це губить батарею невиправно. Однак, якщо рідна зарядка зламалася, можна купити гідну заміну. Про це докладно в відео (розповідають на прикладі iPhone, але сам принцип працює і для Android пристроїв):

висновок

Головне підходити до всього з розумом і холодною головою і не витрачати свої нерви лаючи батарею за те, що вона розряджається з вашої вини :). У вас все вийде, залишайте коментарі і задавайте питання – всім відповім.

Ссылка на основную публикацию