Чому clownfish не працює в скайпі?

Програма Скайп активно використовується багатьма людьми по всьому світу. Це одна з перших служб, які дозволили не тільки розмовляти в режимі онлайн, але і бачити співрозмовника під час бесіди. Все, що вам необхідно – інтернет-з’єднання і пристрій з веб-камерою. За розмову плата не береться, тільки за дзвінки на міський телефон або номера різних мобільних операторів.

Програми для розширених можливостей Скайп

За час існування програми вона сильно видозмінилася. Розробники постаралися не на жарт, регулярно випускаючи оновлення та модифікації для нових версій Скайпу. Але на цьому розробники Скайпу не зупинилися. До сих пір один за одним випускаються додаткові утиліти, моди, плагіни або додатки для удосконалення роботи програми. Наприклад, можна завантажити віджети або доповнення, що дозволяє використовувати образотворчі інструменти під час розмови.

Таким є і плагін Clownwfish. За допомогою нього можна змінювати голос, коли ведеться розмова. Це чудова можливість пожартувати над кимось або зробити дзвінок інкогніто. Проте багато користувачів скаржаться, що у них Clownwfish не працює в Скайпі? У чому ж проблема?

Як зробити, щоб Clownwfish заробив?

Проблема полягає в тому, що починаючи з 2013 року, подібні плагіни і утиліти не працюють в звичайній версії Скайпу. Для того щоб плагін Clownwfish заробив, необхідно завантажити портативну версію. Це версія, яка не вимагає установки, а використовувати її можна просто з браузера. Після цього можна безпосередньо виконати установку Clownwfish. Якщо ви не бачите ярлика або додатка в списку програм – нічого страшного. Подивіться на значки справа на панелі завдань (якщо необхідно відкрийте повний список), ви побачите невеликий значок у вигляді рибки.

З ним потрібно зробити наступні маніпуляції:

  • Натиснути правою кнопкою миші і вибрати Preferences;
  • Вибрати Interface Language;
  • Натиснути на російську мову.

Після того, як програма набуде російський інтерфейс, потрібно буде закрити і Скайп, і Clownwfish. Тепер слід знову запустити їх від імені адміністратора. Ви побачите запит на використання програмою Clownwfish програми Скайп. Зрозуміло, вам потрібно погодитися.

Ссылка на основную публикацию