Чому довго заряджається планшет на зарядці

Якщо ваш мініатюрний, улюблений планшет перестав активно харчуватися електричним струмом або ж спостерігаються перебої з зарядкою акумулятора, то причин може бути кілька.

  1. Вихід з ладу зарядного пристрою: перелом в кабелі, «опік» порту USB (на зарядному пристрої).
  2. Вихід з ладу: акумулятора, прошивки, порти USB (на планшеті), контролера харчування.
  3. Рідина, яка може, пилу та інших сторонніх предметів в планшет.

Що ж робити? І як оживити улюблений планшет і повернути його до ладу щодня використовуваних гаджетів? І як визначити, чому не отримує заряд батарея?

Вирішення проблем

Вихід з ладу зарядного пристрою

Для того щоб переконатися в справності зарядного пристрою, нам потрібно: оглянути кабель USB, блок живлення.

Якщо при вашому огляді не було відмічено переломів шнура, а блок живлення не пахне гаром, то зверніть увагу на порт USB (вбудований в шнур і блок). Можливо, завдяки випадку він був схильний до фізичної корозії або ж окислення.

Але якщо і тут все відмінно, а ваш планшет все відмовляється приймати підживлення свого АКБ, то зарядку можна перевірити через будь-який пристрій з входом mini-USB, т. К. Зараз найчастіше на гаджети встановлюють універсальний порт (mini-USB).

Тут ми і побачимо, де собака зарита, і те, що справа далеко не в зарядному пристрої.

Вихід з ладу АКБ планшета

Ну, тут нічого не змінити, і як би вам не хотілося, а доведеться віддавати планшет в ремонт.

Краще за все не економити і відразу замінити старий акумулятор на новий. Але можна і поберегти гаманець від пробоїни в бюджеті і починають «дідугана», але варто пам’ятати про те, що проблема через якийсь час повернеться і це трапиться в самий невідповідний момент.

Виліт прошивки (ОС)

Думаю, під час гаджетів, девайсів і новомодних ультратехнологій не для кого ні буде відкриттям, що за всі процеси відповідає «О, велика прошивка!» (Вона ж операційна система).

Найчастіше ця проблема зустрічається при некоректному завершенні роботи планшета. Наприклад, якщо ваш гаджет змучив себе до стану 0% батареї і відключився. Відбувається збій в системі і «О, велика» злітає.

Тут два варіанти вирішення проблеми.

  1. Апаратний скидання або ж відкат до заводських налаштувань (але це можливо тільки, якщо планшет працює, але з підвисань і лагами).
  2. Перепрошивка системи (повна зміна операційної системи на вашому планшеті).

Вихід з ладу порту USB

Якщо все-таки проблема криється в роз’ємі, то тут вам допоможе тільки фахівець з СЦ, але сам ремонт цілком вирішувана проблема.

Самостійно виявити проблему в домашніх умовах вам, на жаль, не вдасться.

Проблеми з контролером харчування 


Якщо ваш «друже» сильно нагрівається (або навіть перегрівається) при зарядці, то контролер обіцяє планшету «довге і щасливе життя».

Така ж історія і з контролером харчування, заміну його може призвести тільки фахівець в СЦ. Тому що контролер харчування – це блок, який відповідає за всю систему вашого планшета, в тому числі і акумулятор.

Для знаючої людини даний вид роботи не складе ніяких труднощів.

Попадання сторонніх речовин у нутрощі вашого гаджетаБувають випадки, коли питання тісно пов’язане з тим, що всередину пристрою потрапили сторонні речовини (пил, рідина і т. Д.).

Найзгубніше, а іноді навіть смертельне для наших девайсів і гаджетів – це вода. З її допомогою не уникнути окислення контактів і порушень в цілісності пайки, але найстрашніше – це замикання, т. К. Є можливість «обпалити» все плати всередині пристрою.

Незначне поява корозії на контактах ми можемо зачистити і самостійно, також можна промити спиртом. Але все ж при близькому контакті вашого гаджета з водою радимо віднести його в сервісний центр на спец. діагностику. Навіть незначний пар і конденсат впливають на роботу і час зарядки планшета. Тому краще бути обережніше до своїх улюбленців і не брати їх в місця з підвищеною вологістю.

Також трапляються ситуації, що вашому ненаситного електронного «друга» просто не вистачає належної напруги в мережі. Так що, перш ніж раскурочівать свій планшет і мучити порти зарядного пристрою, переконайтеся в тому, що в ваших розетках предостатньо напруги (220V). Тільки, будь ласка, не методом: «Сунь пальчик в розетку».

Ссылка на основную публикацию