Чому фото з Instagram не публікується в ВКонтакте, як виправити

Інтеграція аккаунта ВКонтакте з сервісом Instagram дозволяє публікувати фото одночасно в додатку і соціальної мережі. Однак запис не виглядає як посилання на фотографію – пости повністю ідентичні. Така функція позбавляє від зайвих рухів, економить час і, при використанні мобільного клієнта ВК, ще й трафік. Однак іноді виникають помилки, подивимося як їх уникнути.

Рішення проблеми

Є дві причини, за якими може не виходити додати картинку з Instagram на стіну ВК:

 • Хибний імпорт;
 • порушений зв’язок профілів в соц. мережах.

Спочатку розберемося з налаштуванням. Помилка тут може бути тільки одна – неправильне зазначення форми імпорту. Для її зміни відкрийте настройки контактів в профілі ВК і натиснути на шестірню біля аккаунта в Instagram.

Якщо ви хочете бачити публікації на стіні, виберете відповідний пункт. При виборі кнопки «Не імпортувати» (щоб в ВК відправлялися не всі фотографії, а тільки певні), вказуйте хештег #vkpost в описі посади в Instagram.

Пам’ятайте, що якщо ВКонтакте правильно встановлений імпорт, «замовляти» публікацію під час створення поста в Instagram необов’язково – фото відправиться на стіну в ВК в будь-якому випадку.

Єдина відмінність в тому, що поруч з часом публікації не стоятиме значок Instagram, якщо відповідна галочка в додатку не відзначена. Порушення зв’язку облікових записів відбувається при зміні пароля в одній з них. В такому випадку авторизація збивається, і автоматичні публікації припиняються. Виправляється проблема наступним чином:

 1. Якщо змінився пароль Instagram, зайдіть в настройки імпорту ВК, від’єднати профіль додатки, натиснувши хрестик поруч з ним, і додайте заново. Переконайтеся в тому, що настройки будуть виставлені правильно.
 2. Якщо змінився пароль або логін ВКонтакте, переналаштувати імпорт можна двома способами:
 • з комп’ютера відкрийте сайт, перейдіть в налаштування профілю, далі натисніть на шестірню біля аватарки і вибрати пункт «Авторизовані додатки». Клацніть “Відкликати доступ»;
 • в мобільному клієнті зайдіть в налаштування профілю, до розділу “Інші акаунти», пункт «ВКонтакте» і виберете «Скасувати зв’язок». Потім обліковий запис приєднується заново.

Ще одна потенційна проблема – закритий профіль в Instagram. В такому випадку автоматичний імпорт буде неможливий. Щоб зробити його доступним для інших користувачів, зайдіть в параметри облікового запису (в мобільному додатку Instagram) і відключіть пункт «Закритий аккаунт».

Якщо нічого не допомагає налагодити імпорт, проблема не в вас, а з серверами ВК – відомо, як часто останнім часом соціальна мережа відчуває неполадки. В такому випадку залишається тільки почекати і спробувати опублікувати фото пізніше.

Викладаємо зображення в VK

Перш ніж завантажувати фото в соціальну мережу, має бути налаштувати інтеграцію аккаунта ВК з сервісом Instagram. Для цього потрібно:

 1. відкрити меню редагування інформації про профілі;
 2. перейти на вкладку «Контакти»;
 3. натиснути кнопку «Інтеграція з іншими сервісами» внизу сторінки;
 4. потім вибрати «Налаштувати імпорт» поруч з іконкою програми;
 5. ввести логін і пароль облікового запису в Instagram. Якщо ви вже авторизовані в ньому на використовуваному браузері, спливе повідомлення з підтвердженням доступу до аккаунту, в якому натисніть кнопку Authorize;
 6. в новому вікні слід вибрати, куди викладати фото – на стіну в ВК або в альбом. Коли обраний пункт «Не імпортувати», автоматичної публікації не відбудеться – лише якщо в описі посади буде стояти хештег #vk або #vkpost.

У додатку Instagram на смартфоні також авторизуйтесь в ВК. Ці операції безпечні, за збереження сторінки можна не турбуватися.

 1. зайдіть в настройки, розділ «Зміни, пов’язані акаунти», пункт «ВКонтакте»;
 2. там введіть свої реєстраційні дані і дозвольте додатком доступ до інформації на сторінці;
 3. після завершення опцій імпорту, переходите до публікації фотографій.

Зворотного зв’язку немає – експортувати зображення з ВК в Instagram можна.

Ссылка на основную публикацию