Чому google chrome чорний екран замість сторінок відображає

Незважаючи на те, що браузер Chrome від корпорації Google займає лідируючі позиції на ринку і використовується величезним числом користувачів на постійній основі, іноді в його роботі зустрічаються помилки, які могли б зашкодити його нормальної експлуатації. До числа подібних неполадок можна віднести ситуацію, коли замість будь-яких сторінок в браузері відкривається чорний екран.

Чорний екран в Google Сhrome і можливі причини його появи

Чому ж показує Google Сhrome чорний екран замість сторінок? Як показує практика, дана помилка в додатку виникає через невірну налаштування, а також при відсутності свіжої версії драйвера на відеокарту.

ВАЖЛИВО! При бажанні, чорний екран можна в ряді випадків прибрати, якщо завершити процес Chrome (системний), який не є головним вікном. Це дозволить виконати необхідні для усунення проблем маніпуляції з налаштуваннями браузера.

Перш за все, доцільно оновити драйвер використовуваної відеокарти. Для цієї мети допустимо скористатися як системними засобами, так і ручним пошуком, а також сторонніми утилітами. Після установки свіжої версії драйвера, необхідно перевірити, чи залишилася проблема або ж, робота браузера повністю відновлена.

Крім неактуальність драйверів, неполадку може викликати:

  • Одночасна робота декількох копій Flash player;
  • Відключене стан ряду експериментальних налаштувань;
  • Включене апаратне прискорення в браузері.

Для початку, рекомендується відключити компоненти флеш-плеєра, після чого, вибрати тільки один з них для подальшої роботи. Зробити це можна, запровадивши в адресний рядок chrome: // plugins. У вікні, необхідно виконати відключення зайвих модулів і перезапустити браузер. Якщо проблеми як і раніше спостерігаються, доведеться вдатися до регулювання інших налаштувань.

Включення глибоких експериментальних параметрів в Google Сhrome

У стандартному графічному інтерфейсі програми відсутня можливість регулювання деяких параметрів, які можуть благотворно вплинути на роботу програми в даному випадку. Тому, потрібно отримати доступ до потрібного меню за допомогою команди chrome: // flags. Що з’явилося вікно буде включати в себе довгий список налаштувань, велика частина з яких, в даному випадку буде марна.

ПОРАДА! Без розуміння представлених тут параметрів не слід займатися їх регулюванням, інакше це може привести до появи нових проблем, які можливо, можна буде виправити лише повним скиданням налаштувань.

Після відкриття вікна, слід в пошуку знайти пункт ignore-gpu-blacklist і активізувати його. Аналогічну процедуру слід провести і щодо іншого пункту disable-accelerated-video-decode. Подібні дії дозволять забезпечити сумісність браузера з деякими типами обладнання, з якими у нього нерідко спостерігаються проблеми.

Вимкнення апаратного прискорення в Google Chrome

Незважаючи на те, що апаратне прискорення представляється вкрай корисною і зручною функцією, в ряді випадків, саме вона може бути причиною некоректної роботи оглядача. Якщо є підстави вважати, що проблема викликана цим параметром, потрібно відкрити настройки браузера.

Для цього необхідно натиснути на значок трьох горизонтальних смуг, вибрати категорію Налаштування і у вікні, натиснути на Додаткові параметри. У них, буде розташований пункт Використовувати апаратне прискорення, з якого слід зняти виділення і перезапустити браузер.

У більшості випадків, подібні операції допоможуть її розв’язати, однак, якщо вона не вирішено, найкращим рішенням буде повне видалення та перевстановлення оглядача.

Ссылка на основную публикацию