Чому я пішов на Android

Отже. Почнемо з того, що я досить давно є істинним віндузятнікі. Перший Windows Phone був куплений мною взимку 2013 року. Це був Windows Phone 8S by HTC. Від смартфона я був в захваті … По початку. А потім я зрозумів, що 4 Гб внутрішньої пам’яті – це мало, а ще пізніше, що покупка смарта від HTC була помилкою. Підтримка смартфона тривала рік і поновлення до Windows 8.1 отримано не було. Так, PfD вирішив проблему, але без фірмової прошивки Смарта було дуже погано. Влітку 2015 смартфон випадково (серйозно випадково) впав на асфальт, невдало. Результат на фото:

Місяць я ходив з розбитим телефоном, але потім знайшлися гроші і я придбав Lumia 735 – свій другий і (можливо) останній Windows-смартфон. Він мене влаштовував би і досі, якби не відверті лаги в деяких місцях (а їх не відчуваєш, поки не спробуєш щось потужніший) і відсутність будь-яких ніштяк, доступних тільки для популярних платформ, мені набридли.

І ось, добре попрацювавши восени 2016- го року і накопичивши достатньо грошенят, я дозволив собі телефон за досить високу ціну. І цим смартфоном став Huawei nova – знатний среднячок з флагманськими замашками. Перший день тестування підказує мені, що на Windows 10 Mobile я повернуся не скоро. Міфи про лагах андроїда – дейсвительно міфи, принаймні з моїм залози. Лаганулі тільки два додатки – Play market і Яндекс.Карти. І то, глюки виявилися одноразовими. А працює все набагато швидше, ніж на люміі. Що ж я збираюся робити? Так я скоро думаю замовити собі розумні годинник, чекати автобус я буду з додатком “Розумний транспорт”, дивитися зациклені ролики coub через фірмовий додаток, гляну, що вдає із себе соцмережа Snapster і т.д. У хлопців в універі позапитую, які є цікаві развлекушкі на Android. Мамі буду зі смартфона налаштовувати пральну машинку, а в магазинах спробую платити з додатка Яндекс.Деньги за допомогою NFC (не вийде – невелика втрата, картка з PayPass у мене є).

До літа моя сім’я збирається придбати смарт-телевізор. Буду керувати ним через телефон.

Ну а вас, дорогі віндузятнікі, я не кину. Я буду періодично відвідувати сайт і залишати коментарі. Сподіваюся, ви не назвете мене зрадником. Дякуємо тим, хто прочитав цю сповідь.

Ссылка на основную публикацию