Чому комп’ютер не бачить телефон?

На жаль, але стикається з цією проблемою дуже багато користувачів, а вихід знайти іноді нелегко. У зв’язку із загостренням виникнення цієї помилки, ми вирішили написати відповідну статтю. У статті зібрані відомі та ефективні способи боротьби з такою проблемою, як комп’ютер не бачить телефон.

Необхідність синхронізувати дані на комп’ютері з телефоном і навпаки з’явилася разом з створіннями цих обладнань. З плином часу додаються нові проблеми і, так само, сучасні вирішення поставлених завдань. Якщо вам слід просто передати файли з одного пристрою на інший, а це найбільш часта завдання, ви можете скористатися також іншими методами, які будуть описані в кінці статті, але перш за відповідною дією для усунення неполадок.

Існує кілька основних джерел проблеми, один – це фізичне пошкодження, інший варіант – це помилка в програмному середовищі.

Перед тим, як приступити до усунення проблеми, вам слід спочатку діагностувати в чому несправність. Ймовірно, що дана проблема бере своє коріння в встановлених недавно драйвери будь-якого рівня, які конфліктують між собою, інший варіант – це новий телефон або комп’ютер, що перед тим не підключалися один до одного, також можливо виникла складність після падіння телефону. Після виконання первинної діагностики ви зможете приблизно припустити в чому справа, а далі вже досвідченим шляхом виправити помилку.

Пошкодження USB кабелю

Така проблема актуальна і зустрічається досить часто, щоб перевірити цю версію вам слід:

1.В ідеалі, якщо є можливість, підключити пристрій по свідомо справного кабелю, в разі усунення неполадки, вихід очевидний – заміна USB кабелю;

2.Вас слід зробити підключення до іншого пристрою, цей метод не дасть 100% -ної гарантії діагностики, але принаймні ви зможете виключити проблему з комп’ютером, якщо телефон все також не виробляє необхідної реакції або якщо смартфон успішно підключився, тоді несправність саме на стороні комп’ютера;

3.Також, по можливості, ви можете підключити інший аналогічний телефон з вашим кабелем, звідси можна буде зробити висновок у чому причина.

Найпростіший спосіб вирішити задачу – це замінити кабель, не варто віддавати його «майстрам», які обіцяють спаяти, тому що візьмуть вони гроші практично як за новий, а гарантії ніякої.

Зламався USB роз’єм на комп’ютері

Тут безліч причин, чому порт перестав працювати, але в даному пункті розглянемо саме механічне пошкодження. Діагностувати несправність порту досить легко, для цього:

1.Переставьте шнур телефону в інший порт, бажано USB0, якщо все запрацювало, тоді, очевидно, вам слід забути про використання зламаного роз’єму;

2.Достаньте кабель з порту і замість нього всуньте флеш носій, якщо комп’ютер побачить правильно пристрій, значить проблема не з роз’ємом, якщо нічого не поміняється, тоді вам слід перевірити інший порт;

3.Перевірте кілька роз’ємів, іноді трапляється, але це буває не часто, що виходить з ладу або відходить вся плата, що відповідає за мережеві пристрої, якщо ви виключили можливість проблеми з боку телефону і програмної частини комп’ютера, про що ще буде написано нижче, вам не обійтися без сервісного центру.

Перш ніж впадати у відчай в разі не робочих портів, спробуйте їх почистити якийсь пензликом, можливо у вас збиралося багато сміття, яке не сприяє нормальній роботі.

USB порт на телефоні пошкоджений

Зазвичай ця поломка може проявлятися після падіння телефону, якщо таке було, а до цього підключення працювало нормально, висока ймовірність цієї несправності.

Для того, щоб визначити чи так це, використовуйте інший пристрій, що підтримує цей роз’ємом, можливо зарядний пристрій або, іноді, підходять навушники. Очевидно, що в разі нормальної роботи інших пристроїв, ви можете не турбуватися про цю проблему. Насамперед, якщо ви діагностували поломку саме тут, вам також слід очистити порт.

З механічними поломками ми розібралися, вони актуальні, але ще більш часті помилки пов’язані з програмами, які невірно розпізнають телефон або сам смартфон підключений з неправильними настройками.

Неправильний вибір режиму підключення на телефоні

Відразу після підключення смартфона до комп’ютера, вам необхідно вказати, як пристрій він повинен розпізнаватися. Основних 4 варіанти: тільки для зарядки, камера, USB-модем і пристрій для зберігання даних, нам потрібен останній варіант.

Натисніть по відповідному варіанту, звичайно це зберігання даних і, якщо після цього проблема зникне, тоді на цьому ваші страждання закінчилися. У разі, якщо ви вибрали правильний режим і комп’ютер знаходить пристрій, але ви не можете переглядати вміст вам, в першу чергу, потрібно ввести ключ або пароль до телефону. Так само можлива проблема з драйверами.

Проблема з драйверами комп’ютера

Зазвичай це пов’язано з оновленими драйверами, які у вашому середовищі виявилися непридатними, або застарілою версією програми, або битими драйверами. Що стосується першого варіанту, ви, швидше за все, знаєте про це і вам просто слід відкинути редагування або видалити теперішні і встановити стабільну версію.

У випадках з проблемними драйверами, найчастіше, вам просто слід з офіційного сайту виробника вашого телефону скачати потрібну програму, а після установки і перезавантаження комп’ютера, все стане на свої місця.

Краще буде перш видалити вже встановлену і неробочу, на даний момент, утиліту.

Крім неправильного драйвера для самого телефону, зазвичай в цьому випадку невірно розпізнається пристрій, буває, що самі порти також вимагають особливого догляду. Зазвичай, якщо така несправність дійсно має місце, у вас в «Диспетчер пристроїв» буде жовтий трикутник зі знаком оклику всередині навпроти USB контролери, щоб подивитися, вам слід:

1.Відкрийте панель «Пуск»;

2.Виберіте опцію «Властивості» на «Мій комп’ютер»;

3.Далее перейдіть на вкладку «Диспетчер пристроїв», розташовується в правому меню;

4.Нажміте на список, що випадає «Контролери USB», у вас не повинно бути Невизначена шина, пристрій, порт або щось подібне, інакше скачайте відповідний драйвер.

Способи усунення програмних збоїв

До другорядних методів, які також можуть допомогти, слід віднести збої в роботі будь-якого пристрою – застаріла версія Windows і віруси.

Можливо, в процесі роботи системи відбулися які-небудь збої, помилки, в такому випадку вам слід:

1.Перезапустіте комп’ютер, також можете скористатися точкою відновлення системи;

2.Виключіте телефон і вийміть батарею, нехай трохи полежить без неї і знову ввімкніть, можуть бути проблеми з прошивкою. Якщо це допоможе, а ця ж проблема буде регулярно повертатися, вам доведеться віддати телефон на перепрошивання.

Windows XP корпорація Microsoft офіційно перестала підтримувати, тому багато програм, і в тому числі драйвера, також не мають сумісності з вашою версією. Найпростіше просто перевстановити систему, це вам допоможе з багатьма проблемами.

[Tip] Вірусна активність теж грає не останню роль у визначенні пристроїв правильним чином. Рішення проблеми, природно, полягає в повному аналізі вашого жорсткого диска будь антивірусною програмою. [/ Tip]

Інші способи синхронізації телефону з комп’ютером

Для цього існує кілька можливостей:

1.Ви можете встановити одне з хмарних сховищ, наприклад: Google або Яндекс диски, зробивши синхронізацію з цим аккаунтом на обох пристроях ви отримаєте доступ і зможете обмінюватися інформацією;

2.Сінхронізація за допомогою AirDroid, завдяки інтернет-з’єднання, в безкоштовному режимі воно повинно бути загальним, ви зможете переглядати і використовувати файли іншого пристрою.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Чому комп’ютер не бачить телефон?», То можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию