Чому не працює Гугл Хром на комп’ютері: причини неполадок

Досить часто можна спостерігати ситуацію, коли користувачі стикаються з різними неполадками в роботі оглядачів. Це стосується багатьох успішних і стабільних продуктів, включаючи браузер Chrome, розроблений в корпорації Google. Незважаючи на всі очевидні переваги, в ряді випадків, дана програма просто відмовляється працювати коректно. Це вимагає негайного вирішення, так як без працездатного браузера, використовувати пристрій стає вкрай проблематично.

Можливі причини непрацездатності браузера від Google

Коли користувачі цікавляться, чому не працює гугл хром на комп’ютері, вони спостерігають або повна відмова додатки запускатися, або порушення працездатності будь-яких важливих функцій в програмі. Подібне явище дуже поширене і може бути викликано цілим рядом причин, що помітно ускладнює діагностику.

ВАЖЛИВО! Щоб більш достовірно визначити можливу причину проблем, може бути корисно спрямувати увагу на інші прояви нестабільної роботи системи або окремих її складових.

В першу чергу це може бути підозрілою активністю будь-яких процесів, програм та інших елементів, які невідомі користувачеві і які здійснюють небажані дії. Перш за все, це переважна більшість вірусних програм, які можуть бути причиною різкого зниження продуктивності пристрою, раптових перезавантажень і інших атрибутів вірусного зараження.

Розглядаючи всі можливі причини втратою хромом працездатності, слід виділити ряд найбільш ймовірних явищ:

  • Вірусне зараження;
  • Проблеми з ОС;
  • Некоректна робота антивірусного ПЗ;
  • Проблеми з додатком.

Якщо боротьба з вірусами має на увазі повну перевірку комп’ютера спеціальними утилітами, на кшталт Malwarebytes, Spybot і Dr.Web Cure it, то інші маніпуляції, вимагають більш детального розбору.

Усунення проблем з системою і додатком Chrome

В результаті різних системних збоїв, працездатність різних додатків може бути серйозно порушена і браузер Chrome не є винятком. Тому, самим розумним рішенням буде видалити програму, подальша очистка системи і інсталяція нової версії.

ПОРАДА! Перш, ніж видалити хром, доцільно створити резервні копії необхідних для користувача даних, розташованих в папці поточного користувача, в розділі AppData / local / google / chrome.

Там слід звернути увагу на файл Bookmarks і йому подібні, які містять збережені закладки, паролі та інші відомості. Після установки нової версії, їх достатньо скопіювати в аналогічну папку нової програми.

Після успішної деінсталяції, рекомендується очистити реєстр і саму систему від сміття, скориставшись Ccleaner або будь-якій аналогічній утилітою. При виборі версії браузера для завантаження, необхідно спрямувати увагу на розрядність системи, так як вона повинна відповідати аналогічному параметру викачуваного оглядача.

Якщо перевстановлення не мала належного результату, потрібно виконати відкат системи за допомогою вбудованого в ОС засоби. Для цього, в меню Пуск, потрібно вписати в пошукове поле Відновлення, а далі слідувати вказівкам програми.

Додавання браузера Chrome в виключення антивіруса

Різні антивірусні програми досить рідко детектируют процес оглядача як шкідливу програму. Однак, в ряді ситуацій, подібне може статися, що заблокує роботу додатка до того моменту, поки користувач не додасть його в винятку.

Як правило, зробити це можна з використанням інтерфейсу антивірусної програми, в розділі Налаштування. Однак, з огляду на малий відсоток подібного роду спрацьовувань, потрібно достовірно переконатися у відсутності вірусного зараження оглядача. Адже якщо додати в виключення заражений об’єкт, наслідки для системи можуть бути самими катастрофічними.

Ссылка на основную публикацию