Чому не працює Play Market? Основні помилки Play Market

якщо не працює Play Market – неможливо встановити і скористатися необхідними додатками. При цьому може виникати обрив з’єднання, відсутність завантаження з сервісу або його зависання на певному етапі використання. Іноді така ситуація може бути викликана сервісним обслуговуванням магазину, але це досить рідкісне явище.

Найчастіше причина саме в смартфоні, тим більше, що Android гаджетам властиві періодичні зависання і лаги. При цьому інші сервіси можуть працювати, тоді проблема тільки в Play Market. Зазвичай несправності характерно прояв коду помилки, вона точно вкаже на шкідливий джерело.

Помилка Play Market з кодом 491

Подібна помилка google play виникає, коли гаджет намагається витягнути певні файли з сайту. Кращим виходом із ситуації є виконання маніпуляцій з аккаунтом:

 1. Дотримуйтесь в розділ «Налаштування»;
 2. Потім тап по «Акаунти»;
 3. Натисніть на 3 вертикальні точки;
 4. Клік на «Видалити аккаунт»;

 1. Ребутніте гаджет і знову синхронізуйте профіль;
 2. Поверніться в «Налаштування»;
 3. Далі клік по «Додатки», де розташовується елемент «Сервіси Google Play»;
 4. Клік по «Управління місцем»;
 5. Натисніть на «Видалити всі дані»;

 1. Клік по кнопці «Зупинити».

Зазвичай після цієї процедури проблема, коли не працює Play Market на Андроїд йде геть і додаток доступний до закачування або оновленню.

Чому не працює Play Market? Помилка 498

Чи не працює Google Play Market і видає характерну проблему, яка свідчить про переривання закачування через завантаженість кеша або внутрішньої пам’яті смартфона. Раз вказують на даний сегмент проблеми, то необхідно звільнити місце.

Спочатку слід вивільнити місце. Виконується це за допомогою видалення будь-яких вагомих файлів. З розділу «Додатки» в смартфоні слід видалити cache програм. Для нормалізації процесу досить зачистити кілька елементів. Часом необхідно видаляти кеш магазину, щоб підтримувати робочий стан.

Повне очищення кешу доступна також з режиму відновлення. Для переходу в нього слід, утримуючи кнопку Power або Home, спільно натискати гойдалку збільшення гучності. Далі дотримуйтесь в розділ «Wipe cache partition», управління відбувається за допомогою того ж регулятора гучності. Тепер виберіть Wipe Cache і дочекайтеся завершення процедури.

Що робити, якщо не працює Google Play Market, і показуються помилки 919, 921, 923 і т.д.

Код помилки 919 свідчить про відсутність вільного місця в смартфоні. При цьому додаток загрузилось повністю, але не може створювати тимчасові файли і зберігати кеш, так як місце закінчилося. Для вирішення ситуації підійде просте видалення декількох файлів або програм.

Помилка 921 – збій в завантаженні. Необхідно видалити забитий кеш сервісу Play Market. Виконати процедуру можна з розділу «Налаштування» – «Додатки». Якщо очікуваного результату не добилися, слід натиснути на пункт «Стерти дані». У деяких ситуаціях допоможе алгоритм, описаний в коді 493.

Помилка 923 – завантаження неможлива. Причиною цього є збій в синхронізації аккаунта, процедура усунення аналогічна помилку 493.

Помилка 403 – при цьому коді блокується функція завантаження програми. Для проблеми характерна наявність декількох зареєстрованих і використовуваних профілів. Один з акаунтів потрібно зупинити або вийти з нього, а інший, переважно той, який має суму на балансі, залишити активним. Тепер знову спробуйте ще раз.

Помилка 927 – завантаження недоступна через те, що в даний момент вже відбувається подібна дія на смартфоні. Слід дочекатися закінчення і знову спробувати виконати процедуру.

Помилка 101 – виникає при наявності величезної кількості софта на смартфоні. Слід кілька підчистити пам’ять, видаливши зайві, що не несуть користі додатки.

Помилка 911 – часто виникає при проблемах з Wi-Fi підключенням. При цьому в певний момент в мережі можна нічого завантажити з Play Market. Необхідно перепідключитися, змінити мережу або перейти на інший інтернет, наприклад мобільний.

Додаткові способи відновлення роботи сервісу

Також доступні альтернативні способи відновлення доступу і коректної роботи Play Market, які були описані раніше. Вони ефективні і сприяють Android пристрою правильно використовувати сервіс.

Якщо проблема проявилася після чергового оновлення, необхідно:

 1. Перейдіть в розділ «Налаштування»;
 2. Тепер «Додатки»;
 3. Дотримуйтесь далі на Play Market;
 4. Клік по кнопці «Видалити поновлення»;

Додатково слід перейти на вкладку «Все» і очистити тимчасові дані для елемента «Google Services Framework». Перевірте, щоб елемент «Акаунти Google» був включений, якщо це не так, виправте проблему, включивши службу.

Існують деякі додатки, в основному ті, що схожі за принципом роботи, які конфліктують з Play Market. Одним з найвідоміших в ніші є Freedom, воно викликає збої при спільній роботі з магазином Google, слід вибирати більш цінне для вас додаток.

Підключення відбувається за допомогою захищеного протоколу, який вимагає наявність коректної дати, часового поясу і часу на гаджет, інакше браузер заблокує доступ до сайту. Подібні налаштування знаходяться в розділі «Дата і час».

Всі проблеми з доступом до інтернет-магазину можна вирішити, і при цьому не потрібно звернення до фахівців. Виконавши необхідні інструкції, повернеться можливість додавати нові додатки з нескінченного складу Play Market.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Чому не працює Play Market на телефоні? Помилки Play Market і вирішення проблеми », то можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию