Чому не відкривається яндекс.браузер: можливі причини

У наше століття технологій безперебійний доступ до інтернету необхідний практично кожній людині. Робота, дозвілля, – все це так чи інакше підв’язане до інтернету. Як відомо, вихід на сторінки всесвітньої павутини здійснюється через веб-браузер.

На сьогоднішній день їх існує досить багато, тому кожен користувач може вибрати такий браузер, який ідеально підійде під його потреби. Небувалої популярності сьогодні досяг браузер Yandex. Його секрет простий: зрозумілий інтерфейс і стабільна робота без будь-яких сюрпризів.

Однак іноді настає день, коли яндекс.браузер просто не відкривається. Чому це відбувається? Що робити в такій ситуації? Дізнаєтеся далі.

Чому не відкривається яндекс.браузер

Причин може бути декілька, давайте розглянемо кожну з них. Найпопулярніша причина полягає в тому, що ваш веб-оглядач просто-напросто застарів.

Якщо ваш комп’ютер налаштований на автоматичне оновлення, то Yandex оновлюється до останньої версії без вашої участі, більш того, ви навіть і не підозрюєте, коли це відбувається. Однак якщо в настройках це не передбачено, тоді версія яндекс браузера через якийсь час застаріває, і комп’ютер розпізнає її як шкідливу, тим самим блокуючи доступ до неї.

Іноді відбувається так, що і сам користувач, причому як досвідчений, так і не дуже, заходить в настройки, і змінює їх, що і призводить до таких негативних наслідків. Вихід один: тому що зайти в налаштування браузера і встановити його автоматичне оновлення ви не можете, то просто зносити його і встановлюєте заново. Це найшвидший спосіб вирішити проблему.

віруси

Наступна, не менш популярна причина того, що перестав відкриватися яндекс.браузер, – наявність вірусів на вашому комп’ютері. Причина дуже банальна, проте, якщо з програмами або додатками відбувається щось не те, потрібно відразу ж перевірити свій лептоп. До відома, наявність вірусу на ПК або в браузері може стати ще й причиною небажаної реклами в яндекс.браузер.
Ситуація ускладнюється тим, що ваш антивірус не завжди може розпізнати з’явився вірус, а тому, для додаткового захисту, бажано залучити ще один, сторонній антивирусник. Ідеально для цих цілей підходять безкоштовні утиліти, які легко знайти в інтернеті, наприклад, Dr. Web CureIt. Її можна завантажити з офіційного сайту, причому абсолютно безкоштовно. Після скачування нічого не потрібно встановлювати, досить просто запустити сканування. Якщо віруси є, вони будуть знищені. Або також можете використовувати інші популярні антивірусні програми.

Теоретично, виконавши якийсь із цих двох пунктів, а, може, обидва відразу, ви вирішите проблему, і Yandex браузер знову повинен нормально функціонувати.

Ссылка на основную публикацию