Чому не відкривається пуск в windows 10: рішення проблеми

Кнопка «Пуск» – улюблений практично всіма користувачами складовий елемент операційної системи Windows, і саме через її відсутність багатьом не припала до смаку Віндовс 8. На щастя, виробник врахував цей факт, і в «десятку» пусковий меню знову повернулося, та ще і в оновленому вигляді.

Можна собі уявити розчарування користувачів, коли після установки останньої версії ОС кнопка просто не відкривається! Як виявилося, така проблема зустрічається у багатьох, Інтернет буквально рясніє скаргами та обговореннями користувачів щодо того, чому не відкривається пуск в windows 10. Я вирішив не залишатися осторонь, і зібрав в одній статті самі, на мій погляд, поширені причини появи такої ось неприємній ситуації.

використовуємо PowerShell

Перш за все, я хочу попередити вас про потенційно небажаному наслідку способу, про яке буде розказано далі. Справа в тому, що він хоч і допомагає вирішити проблему з неактивним пусковим меню, але при цьому нерідко викликає порушення в роботі деяких додатків з магазину Windows 10.

  1. Зайдіть в папку Windows \ System32 \ WindowsPowerShell \ v1.0. Там ви побачите однойменний файл з розширенням .exe, запустіть його від імені адміністратора.
  2. Тепер запустіть в PowerShell і пропишіть команду, яку бачите на скріншоті нижче.
  3. По завершенню перевірте дієздатність кнопки «Пуск».

Використовуємо редактор реєстру

Пропоную вашій увазі ще один спосіб, який може допомогти активізувати пусковий меню на Віндовс 10. Для його реалізації виконайте наступне:

  1. На клавіатурі одночасно затисніть Win + R, після чого в поле для введення напишіть «regedit» – «ОК».
  2. Далі перейдіть по шляху, який бачите на скріншоті нижче.
  3. У правій частині екрана викличте контекстне меню і виберіть «Створити» – «Параметр DWORD (32 біти).
  4. Назвіть створений параметр «EnableXAMLStartMenu» (без лапок), а в значенні встановіть 0.
  5. Тепер закрийте реєстр і перезавантажте комп’ютер, кнопка «Пуск» повинна запрацювати.

Незважаючи на те, що іноді операційна система Windows 10 підносить різні сюрпризи, як показує практика, практично всі вони піддаються вирішенню. Ось, наприклад, способів відкрити непрацююче меню «Пуск» на Віндовс 10 існує, як мінімум, пару штук. До того ж, для виходу з ситуації, що склалася не потрібно володіти особливими знаннями і вміннями, з перерахованими варіантами вирішення впорається навіть недосвідчений користувач.

Ссылка на основную публикацию