Чому не відтворюється музика ВКонтакте?

ВКонтакте дає можливість завантажувати музику, створювати плей-листи, ділитися треками з друзями і передплатниками. Але іноді включити аудіозаписи не вдається. Чому не відтворюється музика ВКонтакте? Причин цьому може бути декілька:

  • Погане інтернет-з’єднання.
  • Перебої з боку сайту.
  • Відсутність flash-плеєра і використання його застарілої версії.
  • Неполадки браузера.
  • Неполадки з комп’ютером або мобільним пристроєм.

Збій інтернет-з’єднання

Основна причина того, що музика може не грати – збій в роботі інтернету. Якщо запис має великий бітрейт, то і завантажуватися вона буде набагато довше.

Щоб подібних проблем не виникало, перейдіть на інший тарифний план або змініть провайдера.

Якщо такої можливості немає, то Кешуйте записи, тобто включайте композицію і відразу ставте на паузу. Після того як трек повністю завантажиться, можна буде продовжити відтворення.

Перебої з сайтом ВК

Тимчасові неполадки в роботі сайту ВКонтакте також можуть стати причиною того, що музика не включається. Спробуйте зайти в ВК, використовуючи мобільний додаток для iPhone або Android. Якщо і там включити аудіозаписи не вдається, то зараз нічого зробити не можна, і залишається тільки трохи почекати. Технічна підтримка усуне збій і всі функції сайту знову стануть доступними.

Flash-плеєр

Якщо на телефоні музика відтворюється, а на комп’ютері немає, то, можливо, ви використовуєте застарілу версію Flash-плеєра (). Щоб оновити програму зайдіть на сайт розробника, виберіть операційну свого ПК і версію використовуваного браузера. Натисніть кнопку «Завантажити».

Після того як Flash-плеєр скочується на ваш комп’ютер, запустіть процес його установки, дотримуючись всіх інструкцій. Придніпровськ ВК і спробуйте заново відтворити аудіо.

неполадки браузера

Плей-лист в ВК може не завантажуватися через встановлених розширень для браузера, які перешкоджають роботі Flash. Наприклад, існує кросбраузерності плагін «AdBlok plus» (), який блокує спливаючі рекламні оголошення і небезпечні домени. Якщо дане розширення встановлено, то ви побачите на панелі браузера відповідну іконку.

Спробуйте відключити цей плагін. Для цього клікніть по значку, виберіть “Вимкнути всюди» і розширення стане неактивним.

Також може допомогти очищення кеша. Для цього перейдіть в налаштування браузера, виберіть «Очистити історію» і далі встановіть галочку тільки напроти пункту «Зображення і файли, збережені в кеші».

Якщо ви слухаєте музику з телефону, то спробуйте перевстановити мобільний додаток. Після всіх пройдений дій поновіть сторінку і знову включіть музику.

Проблеми зі звуком

Аудіозаписи можуть не включатися через проблеми зі звуком на вашому пристрої або через те, що не працюють навушники. Якщо музика ВК не чути на комп’ютері, то спробуйте послухати треки ще на кількох сайтах. Щоб виключити неполадки з навушниками або колонками, підключіть їх до іншого пристрою.

Ссылка на основную публикацию