Чому низький fps в World of Tanks

Багато власників комп’ютерів зіштовхуються з проблемою, коли в їх улюбленій грі World of Tanks трапляється просадка кадрів. Багато хто починає відразу ж намагатися видаляти і встановлювати заново гру, але результату це не змінює, і гра все також продовжує пригальмовувати. Зараз ми з вами спробуємо дізнатися, чому низький fps в World of Tanks.

Перша причина, можливо застарілі драйвера відеокарти, які потрібно оновити

Зверніться на офіційний сайт вашого відеоадаптера Intel, AMD, NVIDIA, і скачайте нову версію драйверів, встановіть їх та спробуйте запустити гру знову.

Низький FPS спостерігається найчастіше на комп’ютерах з вбудованим графічним адаптером, хоч World of Tanks і розрахована на роботу з вбудованими відеокартами Intel або AMD, слід пам’ятати, що вони «з’їдають» частину оперативної пам’яті під графічні потреби. Якщо у вас допустимо всього 2 Гб оперативної пам’яті, а на графіку відводиться 40-50% – це послужить причиною зниження кадрів в секунду. Для цього в утиліті графічного адаптера, переставте повзунок на

«Продуктивність» – це повинно зменшити кількість графічної пам’яті, і збільшити оперативну пам’ять для гри

Велике просідання кадрів трапляється в ноутбуках з комбінованим дискретним відеоадаптером. Таким чином, для операційної системи Windows використовується вбудоване графічне ядро, а під гри йде перемикання між дискретною відеокартою, для більшої продуктивності.

Буває так, що лоунчер гри не встигає або ігнорує таке перемикання і гра запускається на вбудованому відеоядрі, при цьому в самому бою показники FPS залишають бажати кращого. Для цього вам теж необхідно в налаштуваннях переключити в режим максимальної продуктивності, відключивши вбудовану відеокарту

Низький FPS спостерігається на вкрай застарілих графічних адаптерів. Для комфортної гри в Світ Танків потрібен відеоадаптер з 1 Гб відеопам’яті і 128-бітної шиною, бажано зі швидкою пам’яттю типу GDDR5.

Якщо ж у вас немає можливості замінити відеокарту спробуйте «погратися» з настройками налаштувати графіку на мінімальні показники.

Ще одна причина чому низький fps в World of Tanks, це те що у вашій системі можливо йдуть якісь процеси, наприклад, перевірка на віруси, а ви одночасно граєте в гру, то це помітно знижує продуктивність вашого ПК і «садить» кадри.

Вивантажуйте всі зайві процеси з оперативної пам’яті і не робіть перевірку на віруси під час гри. Якщо ж сталося так, що ваш комп’ютер заражений вірусами, слід провести повне очищення і видалення і спробувати запустити гру знову.

Ссылка на основную публикацию